SAĞLIK DOSTU SİRKELİ SAKIZ #157

Sirke ülkemizde salatalarda olduğu kadar sağlık için içilen bir mucizedir. Hepimiz onu alır ve sabahları sağlığımız, belki zayıflamak için içmeye başlarız. Sonra çoğumuz özellikle korkunç tadından dolayı sıkılır ve bırakırız. Sirke sakız olsa ve sadece çiğneseydik ne olurdu? Çok başarılı olacak bir ürün olurdu.

Bu sirkeli sabun tüketicinin karşılanmamış bir ihtiyacını karşıladığı için başarı şansı yüksek. Ekşi tadı olmadan elma sirkesinin faydalarını sunuyor. Çiğnemesi kolay, hem yetişkinler hem de çocuklar için uygun. Yapay renkler veya katkı maddeleri içermeyen lezzetli ve besleyici. Hem sindirimi hem de detoksu destekliyor. Ek olarak bağışıklık sistemini güçlü tutuyor, şeker ilavesiz ve diş temizleme özellikleri sunmak için zencefil özüne sahip.

Reklam
tarihinde yayınlandı
Genel kategorisinde

Yazar: kenan başarık

1967 İstanbul doğumluyum. Eğitimimi sırası ile Fatih İlkokulu, Gelenbevi Ortaokulu, Pertevniyal lisesi, Istanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi, American University of London MBA okullarında aldım. İş hayatımda ise Gıda, Kozmetik, Kırtasiye, İnşaat sektörlerinde 28 yıl boyunca satışın her kademesinde çalıştım. Satış sistemleri, rut oluşturma, satış elemanı yetiştirme konularında uzman​ım. McDonald’s Londra, İstanbul Yapaş-Pınar Süt, Eczacıbaşı Girişim Pazarlama, Kureks, Kopaş Kozmetik, Derya Büro-Noki, Yörükoğlu Süt, Atermit şirketlerinde çalıştım. En son olarak Topaç Metal ve Veratek firmalarında danışmanlık yaptım. “Kahve Tadında Sohbetler : Patronlar” kitabını yazdım.

%d blogcu bunu beğendi: