PLASTİK ATIKLARDAN TUĞLA #156

Atıkları değerlendirerek standart, bilinen ürünlere alternatifler yaratmanın, başarı şansı çok yüksektir. Bu ürün plastik atıkları kum ile karıştırarak ve renklendirerek elde edilen bir tuğla ise pazarı da çok büyüktür.

Betondan nerede ise 7 kat daha güçlü ve benzerlerinden çok hafif bu tuğlalar farklı kalınlıklarda üretilerek hem iç mekanlarda kaplama olarak hem dış mekanlarda, yer döşemesi olarak tuğlanın yerine kullanılabilir. Az bir sermaye ile başlanıp tüm Dünya’ya satış yapılabilir bir işe dönüşebilir.

Reklam
tarihinde yayınlandı
Genel kategorisinde

Yazar: kenan başarık

1967 İstanbul doğumluyum. Eğitimimi sırası ile Fatih İlkokulu, Gelenbevi Ortaokulu, Pertevniyal lisesi, Istanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi, American University of London MBA okullarında aldım. İş hayatımda ise Gıda, Kozmetik, Kırtasiye, İnşaat sektörlerinde 28 yıl boyunca satışın her kademesinde çalıştım. Satış sistemleri, rut oluşturma, satış elemanı yetiştirme konularında uzman​ım. McDonald’s Londra, İstanbul Yapaş-Pınar Süt, Eczacıbaşı Girişim Pazarlama, Kureks, Kopaş Kozmetik, Derya Büro-Noki, Yörükoğlu Süt, Atermit şirketlerinde çalıştım. En son olarak Topaç Metal ve Veratek firmalarında danışmanlık yaptım. “Kahve Tadında Sohbetler : Patronlar” kitabını yazdım.

%d blogcu bunu beğendi: