TOPRAKSIZ SEBZE YETİŞTİRME VARİLLERİ #154

Şehir ortamında, topraksız, temiz şekilde, kendi ürünlerinizi – sağlıklı, bol ve besleyici – yılın 365 günü, 80’e yakın sebzeyi kentsel bir ortamın rahatlığından yetiştirebilirsiniz. İster eviniz, ister restoranınız, ister satmak için. Hobi bahçıvanından profesyonel yetiştiriciye kadar herkes büyüyen ihtiyaçlarına çare bulabilir.

İstenirse bu dönen konteyner veya boş fabrika binaları içine kurulabilir. Kuracağınız Konteyner Çiftliğinin enerji gereksinimleri, konfigürasyonlarına bağlı olarak 15 ila 30 kW arasında sabittir. Kabin iç yüzeylerinin temizlenmesi ve sterilize edilmesi kolay. Bu, hem kentsel hem de uzak bölgelerdeki zorlu iklimler için Yüksek Performanslı Tarım için mükemmel bir yol. Kazanmaya giden iş modelini çeşitlendirmek elinizde.

Reklam
tarihinde yayınlandı
Genel kategorisinde

Yazar: kenan başarık

1967 İstanbul doğumluyum. Eğitimimi sırası ile Fatih İlkokulu, Gelenbevi Ortaokulu, Pertevniyal lisesi, Istanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi, American University of London MBA okullarında aldım. İş hayatımda ise Gıda, Kozmetik, Kırtasiye, İnşaat sektörlerinde 28 yıl boyunca satışın her kademesinde çalıştım. Satış sistemleri, rut oluşturma, satış elemanı yetiştirme konularında uzman​ım. McDonald’s Londra, İstanbul Yapaş-Pınar Süt, Eczacıbaşı Girişim Pazarlama, Kureks, Kopaş Kozmetik, Derya Büro-Noki, Yörükoğlu Süt, Atermit şirketlerinde çalıştım. En son olarak Topaç Metal ve Veratek firmalarında danışmanlık yaptım. “Kahve Tadında Sohbetler : Patronlar” kitabını yazdım.

Yorum bırakın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: