KİREÇLİ ŞEBEKE SUYUNU YUMUŞATAN APARAT #153

Sert su, evlerimizin % 90’ınden fazlasını etkiliyor ve borularınıza, bulaşık, çamaşır makinelerimize, duş başlıklarına, su ısıtıcına, kombilere zarar veriyor. Bu su kireç çözücü, elektrik akımlarını kullanarak su davranışını değiştirerek sert suyu arındırıyor. Kalsiyum ve magnezyum gibi minerallerin gelecekteki hasarlardan kaçınmak için boruların veya makinelerin içinde birikmelerini önlüyor.

Saçlarımızın ve cildimizin yumuşak su sayesinde sağlıklı görünmesini sağlıyor. Bu su kireç çözücü, suyun kimyasal bileşimini değiştirmeden, sudaki sert mineralleri değiştiren yüksek teknoloji ürünü bir cihaz. Ayrıca herhangi bir hareketli parça olmadığı için kurulumu çok kolay. Sadece iki ucundaki bantları eve giriş borusuna sar ve aleti elektriğe tak.

Su kireç çözücünün temel bileşenleri şunlardır:
• Yüksek frekans modülasyonlu elektromanyetik alan
• Borunun etrafına harici olarak sarılmış bir sinyal kablosu

Bu basit fakat yararlı aparatın pazarı ülkemizde çok büyük. tüketiciye kazanç sağlayan her ürün gibi tutar.

Reklam
tarihinde yayınlandı
Genel kategorisinde

Yazar: kenan başarık

1967 İstanbul doğumluyum. Eğitimimi sırası ile Fatih İlkokulu, Gelenbevi Ortaokulu, Pertevniyal lisesi, Istanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi, American University of London MBA okullarında aldım. İş hayatımda ise Gıda, Kozmetik, Kırtasiye, İnşaat sektörlerinde 28 yıl boyunca satışın her kademesinde çalıştım. Satış sistemleri, rut oluşturma, satış elemanı yetiştirme konularında uzman​ım. McDonald’s Londra, İstanbul Yapaş-Pınar Süt, Eczacıbaşı Girişim Pazarlama, Kureks, Kopaş Kozmetik, Derya Büro-Noki, Yörükoğlu Süt, Atermit şirketlerinde çalıştım. En son olarak Topaç Metal ve Veratek firmalarında danışmanlık yaptım. “Kahve Tadında Sohbetler : Patronlar” kitabını yazdım.

Yorum bırakın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: