PAZAR SEPETLİ BİSİKLET #152

İşte çok hoşuma giden, ülkemiz için büyük satış şansı olan bir kombi ürün daha. Özellikle pazar alışverişi yapan insanların işlerini kolaylaştıracak, iki ürünü birleştiren yenilikçi bir ürün.

Pazara gidenler için sebze-meyveleri taşımak bir işkencedir. Torba taşımak gibi o ufacık tekerlekleri ile işleri çokta kolaylaştırmayan tekerlekli pazar arabaları bir işkence olabilir. Sepeti çıkıp normal bisiklet gibi kullanılabilir bu pazar sepetli bisiklet veya kaykay benim çok hoşuma gitti. Tüketicinin önemli bir sorununu çözen bu seçenek pazar ve market alışverişini bir zevke dönüştürür. İster bayiliğini alın, ister kendiniz imal ettirin bu üründen para kazanmayı düşünün.

Reklam
tarihinde yayınlandı
Genel kategorisinde

Yazar: kenan başarık

1967 İstanbul doğumluyum. Eğitimimi sırası ile Fatih İlkokulu, Gelenbevi Ortaokulu, Pertevniyal lisesi, Istanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi, American University of London MBA okullarında aldım. İş hayatımda ise Gıda, Kozmetik, Kırtasiye, İnşaat sektörlerinde 28 yıl boyunca satışın her kademesinde çalıştım. Satış sistemleri, rut oluşturma, satış elemanı yetiştirme konularında uzman​ım. McDonald’s Londra, İstanbul Yapaş-Pınar Süt, Eczacıbaşı Girişim Pazarlama, Kureks, Kopaş Kozmetik, Derya Büro-Noki, Yörükoğlu Süt, Atermit şirketlerinde çalıştım. En son olarak Topaç Metal ve Veratek firmalarında danışmanlık yaptım. “Kahve Tadında Sohbetler : Patronlar” kitabını yazdım.

Yorum bırakın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: