BİR KURYE, BİR RESTORAN, OTUZ MÜŞTERİ, BİR DAKİKADA TESLİMAT #151

Bir yemek dağıtım kuryesinin restorandan çıkıp 30 ayrı müşteriye, siparişlerinden 1 dakika sonra araba, motor, bisiklet veya yaya olarak teslimat yapabilmesini sağlayan bir sistem yarattım.

1 Kurye, 1 Restorandan isterse yaya olarak bile yiyecekler ile çıkıyor, 30 ayrı yerdeki 30 ayrı müşterinin her birinin ayrı ayrı siparişini her birinin yanında 1 dakika kalarak teslim ediyor.

İsterseniz her şey mümkün, bu mucize sistem bile.

Reklam
tarihinde yayınlandı
Genel kategorisinde

Yazar: kenan başarık

1967 İstanbul doğumluyum. Eğitimimi sırası ile Fatih İlkokulu, Gelenbevi Ortaokulu, Pertevniyal lisesi, Istanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi, American University of London MBA okullarında aldım. İş hayatımda ise Gıda, Kozmetik, Kırtasiye, İnşaat sektörlerinde 28 yıl boyunca satışın her kademesinde çalıştım. Satış sistemleri, rut oluşturma, satış elemanı yetiştirme konularında uzman​ım. McDonald’s Londra, İstanbul Yapaş-Pınar Süt, Eczacıbaşı Girişim Pazarlama, Kureks, Kopaş Kozmetik, Derya Büro-Noki, Yörükoğlu Süt, Atermit şirketlerinde çalıştım. En son olarak Topaç Metal ve Veratek firmalarında danışmanlık yaptım. “Kahve Tadında Sohbetler : Patronlar” kitabını yazdım.

Yorum bırakın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: