EPP MALZEMEDEN OYUNCAKLAR #150

Yurt dışı bir yayında fotoğraftaki oyuncağın başarısını görünce aklıma EPP malzemeden çok daha dayanıklı ve ince yapılabileceği geldi. İnce olması sayesinde daha az yer kaplayacaktır.

Çocukların sokakta oynayamadığı bugünlerde bu tür oyuncaklar anne ve babalara da huzurlu saatler hediye edecektir. Yanlarına gizli ceplere konulacak mıknatıslar ile sabitleme yapılacak. EPP malzemeden kolayca üretilebilecek bu oyuncaklar yerde kaplamayacak. Önce prototipini yaptırın ve ürünü mükemmelleştirin. Daha sonra çeşide de girebilirsiniz. EPP üreticisi bulmakta bende yardım edebilirim. Markanı yarat ve satışlara hızlıca başla.

Reklam
tarihinde yayınlandı
Genel kategorisinde

Yazar: kenan başarık

1967 İstanbul doğumluyum. Eğitimimi sırası ile Fatih İlkokulu, Gelenbevi Ortaokulu, Pertevniyal lisesi, Istanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi, American University of London MBA okullarında aldım. İş hayatımda ise Gıda, Kozmetik, Kırtasiye, İnşaat sektörlerinde 28 yıl boyunca satışın her kademesinde çalıştım. Satış sistemleri, rut oluşturma, satış elemanı yetiştirme konularında uzman​ım. McDonald’s Londra, İstanbul Yapaş-Pınar Süt, Eczacıbaşı Girişim Pazarlama, Kureks, Kopaş Kozmetik, Derya Büro-Noki, Yörükoğlu Süt, Atermit şirketlerinde çalıştım. En son olarak Topaç Metal ve Veratek firmalarında danışmanlık yaptım. “Kahve Tadında Sohbetler : Patronlar” kitabını yazdım.

Yorum bırakın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: