GOLF SİMÜLATÖRÜ #149

Pandemi süresinde sosyal hayatın en aza indiği günümüzde golf simülatörünün başında iken, dünyanın en güzel ve en ünlü golf sahalarında golf vuruşunuzu yapar, saf golf keyfinin tadını çıkarırsınız.

Dünyanın en ünlü sahalarından otantik golf deneyimi, buna uygun ses sistemiyle geliyor. 5.1 ses sistemi ile kuşların cıvıltılarını, ördeklerin vaklamasını, otların rüzgârda hışırtısını işitiyorsunuz. Top deliğe girerken yükselen alkışlardan cabası.

Bu sistemi evine kurmak isteyecek kişiler, ileride pandemi sona erince açılacak restoranlar, AVM’ler, spor salonları, oyun ve eğlence merkezleri, okullar, büyük şirketler sizin potansiyel müşterileriniz olur. Bu sistemin en büyük üreticisi Avusturya’da. Gidin hemen Türkiye bayiliğini alın ve kazanmaya başlayın.

Reklam
tarihinde yayınlandı
Genel kategorisinde

Yazar: kenan başarık

1967 İstanbul doğumluyum. Eğitimimi sırası ile Fatih İlkokulu, Gelenbevi Ortaokulu, Pertevniyal lisesi, Istanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi, American University of London MBA okullarında aldım. İş hayatımda ise Gıda, Kozmetik, Kırtasiye, İnşaat sektörlerinde 28 yıl boyunca satışın her kademesinde çalıştım. Satış sistemleri, rut oluşturma, satış elemanı yetiştirme konularında uzman​ım. McDonald’s Londra, İstanbul Yapaş-Pınar Süt, Eczacıbaşı Girişim Pazarlama, Kureks, Kopaş Kozmetik, Derya Büro-Noki, Yörükoğlu Süt, Atermit şirketlerinde çalıştım. En son olarak Topaç Metal ve Veratek firmalarında danışmanlık yaptım. “Kahve Tadında Sohbetler : Patronlar” kitabını yazdım.

Yorum bırakın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: