PAMUK ŞEKERİ PASTACISI #148

Pamuk şekeri çocukluğumuzdan gelen ve zevkle hatırladığımız anılarımızın içinde büyük yer kaplar. İki ürünü birleştirip başarılı bir ürün yaratmaya delice tutkun olan beni etkileyen fikir pamuk şekeri pastası oldu.

Bu ürünün pazarı inanılmaz büyük olur. Doğum günleri, anneler günü, babalar günü, bayramlar, sevgililer günü, evlilik kutlamaları gibi günler için fark yaratan bir pasta olacaktır. En güzel tarafı kargo ile bozulmadan göndermeye uygun bir ürün. İsterseniz ileride satış mağazaları açabilir, franchise verebilirsiniz. Yanına elma şekeri, şekerleme, külahta veya sopada pamuk şekeri satabilirsiniz. Girişimci olmak isteyenler için seçenek sonsuzdur.

Reklam
tarihinde yayınlandı
Genel kategorisinde

Yazar: kenan başarık

1967 İstanbul doğumluyum. Eğitimimi sırası ile Fatih İlkokulu, Gelenbevi Ortaokulu, Pertevniyal lisesi, Istanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi, American University of London MBA okullarında aldım. İş hayatımda ise Gıda, Kozmetik, Kırtasiye, İnşaat sektörlerinde 28 yıl boyunca satışın her kademesinde çalıştım. Satış sistemleri, rut oluşturma, satış elemanı yetiştirme konularında uzman​ım. McDonald’s Londra, İstanbul Yapaş-Pınar Süt, Eczacıbaşı Girişim Pazarlama, Kureks, Kopaş Kozmetik, Derya Büro-Noki, Yörükoğlu Süt, Atermit şirketlerinde çalıştım. En son olarak Topaç Metal ve Veratek firmalarında danışmanlık yaptım. “Kahve Tadında Sohbetler : Patronlar” kitabını yazdım.

Yorum bırakın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: