KATLANIR BAVUL #146

Yurt Dışı bir yayında fotoğraflardaki nakliye kutusunu gördüğümde aklıma tüketicinin karşılanmamış bir ihtiyacını karşılayacak bir ürün geldi.

Bavullar evde çok yer kaplar, yılda bir iki kez kullandığımız bu bavulları için evde yer bulmak bir işkencedir. EPP malzemeden üreteceğimiz bu katlanabilir bavullar devrim niteliğindedir. 1000 kez kullanılabildiğini düşününce ömür boyu garanti ile öne çıkarsınız. Pazarda çok ilgi çekecek bu ürünü ilk yapıp iyi bir iş modeli ile mükemmel bir iş kurabilirsiniz.

Reklam
tarihinde yayınlandı
Genel kategorisinde

Yazar: kenan başarık

1967 İstanbul doğumluyum. Eğitimimi sırası ile Fatih İlkokulu, Gelenbevi Ortaokulu, Pertevniyal lisesi, Istanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi, American University of London MBA okullarında aldım. İş hayatımda ise Gıda, Kozmetik, Kırtasiye, İnşaat sektörlerinde 28 yıl boyunca satışın her kademesinde çalıştım. Satış sistemleri, rut oluşturma, satış elemanı yetiştirme konularında uzman​ım. McDonald’s Londra, İstanbul Yapaş-Pınar Süt, Eczacıbaşı Girişim Pazarlama, Kureks, Kopaş Kozmetik, Derya Büro-Noki, Yörükoğlu Süt, Atermit şirketlerinde çalıştım. En son olarak Topaç Metal ve Veratek firmalarında danışmanlık yaptım. “Kahve Tadında Sohbetler : Patronlar” kitabını yazdım.

Yorum bırakın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: