UYUTAN SAKIZ #143

Kendime saklayacak kadar aklıma yatan bu ürünü bugün sizin ile paylaşıyorum. Ben bu ürün üzerine özellikle internet üzerinden müthiş bir satış ağı kurabilirim, umarım siz de bunu başarabilirsiniz. İnsanlar hayatlarının belli bir dönemlerinde yüksek stresli yaşam tarzı veya başka sorunlardan günün sonunda kaliteli bir şekilde uyuyamazlar. Kafasını yastığa koyup uyumayı kim istemez. Sakız çiğneyerek bu kaliteli uykuya kavuşmak için kim para ödemez.

Bu sakız, vücudun gevşemesine ve dinlenme rahatsızlığına neden olabilecek stres duygularından kurtulmasına yardımcı olacak melatonin, ekşi kiraz, papatya özü ve fosfatidilserin ile formüle edilmiş. Ürün, kas iyileşmesine yardımcı olmak ve hatta kas ağrısına karşı korunmak için uyurken daha derin bir şekilde iyileşmek isteyen sporcular için mükemmel. Uyku İyileştirme Sakızları, tüketicilere reçeteli içerik maddelerine ihtiyaç duymadan uykularını geliştirmenin bir yolunu sunan, artan sayıda dinlenmeyi optimize eden takviyelerden biri. Bu iş fikri günümüz zor şartlarına uygun büyüme potansiyeline sahip.

tarihinde yayınlandı
Genel kategorisinde

Yazar: kenan başarık

1967 İstanbul doğumluyum. Eğitimimi sırası ile Fatih İlkokulu, Gelenbevi Ortaokulu, Pertevniyal lisesi, Istanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi, American University of London MBA okullarında aldım. İş hayatımda ise Gıda, Kozmetik, Kırtasiye, İnşaat sektörlerinde 28 yıl boyunca satışın her kademesinde çalıştım. Satış sistemleri, rut oluşturma, satış elemanı yetiştirme konularında uzman​ım. McDonald’s Londra, İstanbul Yapaş-Pınar Süt, Eczacıbaşı Girişim Pazarlama, Kureks, Kopaş Kozmetik, Derya Büro-Noki, Yörükoğlu Süt, Atermit şirketlerinde çalıştım. En son olarak Topaç Metal ve Veratek firmalarında danışmanlık yaptım. “Kahve Tadında Sohbetler : Patronlar” kitabını yazdım.

Yorum bırakın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: