MODERN ŞİŞE ÇEKME SETİ #142

Bu terapisi seti, sporcular ve spor meraklıları için antrenman sırasında veya antrenman sonrasında boş zamanlarında terapi yapmanın bir yolunu sağlayacak bir üründür. Ürün, profesyonel şişe çekme seansına kolay bir alternatiftir ve vücudun çeşitli bölgelerine emme basıncı uygulayarak ısı olmadan çalışır.

Bu, özellikle sporcuların setin taşınabilir, modern tasarımı sayesinde her yerden rahatlamasını sağlayarak antrenmanlarına yardımcı olur. Set ağrı ve gerginliği gidermeye odaklanmıştır ve hem yeni başlayanlara hem de ileri düzey kullanıcılara uygun bir dizi emme basıncı seviyesi sağlayacak patentli bir tasarıma sahiptir.

Türk insanının çok iyi bildiği tarihi bir uygulamanın bu modern kardeşi sizin kazanca gidecek yolunuzu açabilir. Spor salonları, fitness atölyeleri ve evlerde kullanmak isteyenler müşteriniz olacaktır. Tek kişilik bir tanıtım ekibi ile başlayabilir veya sadece hoş bir internet sitesi ile pazara girebilirsiniz.

Reklam
tarihinde yayınlandı
Genel kategorisinde

Yazar: kenan başarık

1967 İstanbul doğumluyum. Eğitimimi sırası ile Fatih İlkokulu, Gelenbevi Ortaokulu, Pertevniyal lisesi, Istanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi, American University of London MBA okullarında aldım. İş hayatımda ise Gıda, Kozmetik, Kırtasiye, İnşaat sektörlerinde 28 yıl boyunca satışın her kademesinde çalıştım. Satış sistemleri, rut oluşturma, satış elemanı yetiştirme konularında uzman​ım. McDonald’s Londra, İstanbul Yapaş-Pınar Süt, Eczacıbaşı Girişim Pazarlama, Kureks, Kopaş Kozmetik, Derya Büro-Noki, Yörükoğlu Süt, Atermit şirketlerinde çalıştım. En son olarak Topaç Metal ve Veratek firmalarında danışmanlık yaptım. “Kahve Tadında Sohbetler : Patronlar” kitabını yazdım.

Yorum bırakın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: