TEK SERVİSLİK DONDURMA MAKİNESİ #141

Yılın bu son günü çok tatlı bir iş fikri paylaşıyorum. Tek servislik dondurma, dondurulmuş yoğurt, dondurulmuş kahve makinesinin inanılmaz bir pazarı var. Türk insanı kahve içmez diyen çok bilmişler gibi bu ürüne satmaz diyenlere boş verin. Bu ürün çok satar.

Bu cihaz, çalışanları ve müşterileri için benzersiz bir yol arayan marketler, evler, havaalanları, kaplıcalar, oteller ve ofisler gibi yerlere hitap ediyor. Makinenin kartuş, filtre veya temizlemeye ihtiyacı yok. Yenilikçi teknolojinin, mağazadan satın alınan ürünlerden% 40 daha küçük olan mikro boyutlu buz kristalleri oluşturması sayesinde, elde edilen donmuş ikramlar son derece pürüzsüz oluyor.

İş modeli cihaz satışı ve kiralama şeklinde olabilir. Özellikle tamirden de sürdürülebilir gelir getirir.

Reklam
tarihinde yayınlandı
Genel kategorisinde

Yazar: kenan başarık

1967 İstanbul doğumluyum. Eğitimimi sırası ile Fatih İlkokulu, Gelenbevi Ortaokulu, Pertevniyal lisesi, Istanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi, American University of London MBA okullarında aldım. İş hayatımda ise Gıda, Kozmetik, Kırtasiye, İnşaat sektörlerinde 28 yıl boyunca satışın her kademesinde çalıştım. Satış sistemleri, rut oluşturma, satış elemanı yetiştirme konularında uzman​ım. McDonald’s Londra, İstanbul Yapaş-Pınar Süt, Eczacıbaşı Girişim Pazarlama, Kureks, Kopaş Kozmetik, Derya Büro-Noki, Yörükoğlu Süt, Atermit şirketlerinde çalıştım. En son olarak Topaç Metal ve Veratek firmalarında danışmanlık yaptım. “Kahve Tadında Sohbetler : Patronlar” kitabını yazdım.

Yorum bırakın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: