BAKIM KREMLİ EL DEZENFEKTANI #140

Pandemi sürecinde kullandığım el dezenfektanları ellerimi kurutuyor. Bu şikayete dikkatinizi verirseniz her zaman söylediğim fikre ulaşırsınız. İki ürünü birleştirin, yeni ürün yaratın, başarı kazanın.

Her kadının çantasında bulunan el bakım kremi ile el dezenfektanını birleştirmek. Bu trend henüz hızlanmadan bir kozmetik krem üreticisine gidip alkol aroması yerine hoş kokulu bergamot, yasemin, nane, limon ve/veya sedir ağacı gibi uçucu yağların birinci sınıf bir karışımı ile bir formül yarattırın. Denetin, geliştirin, marka yaratın, mükemmel bir ambalaj bulun, çekici bir internet sitesi kurun. Başlayın, devamı gelecektir.

Reklam
tarihinde yayınlandı
Genel kategorisinde

Yazar: kenan başarık

1967 İstanbul doğumluyum. Eğitimimi sırası ile Fatih İlkokulu, Gelenbevi Ortaokulu, Pertevniyal lisesi, Istanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi, American University of London MBA okullarında aldım. İş hayatımda ise Gıda, Kozmetik, Kırtasiye, İnşaat sektörlerinde 28 yıl boyunca satışın her kademesinde çalıştım. Satış sistemleri, rut oluşturma, satış elemanı yetiştirme konularında uzman​ım. McDonald’s Londra, İstanbul Yapaş-Pınar Süt, Eczacıbaşı Girişim Pazarlama, Kureks, Kopaş Kozmetik, Derya Büro-Noki, Yörükoğlu Süt, Atermit şirketlerinde çalıştım. En son olarak Topaç Metal ve Veratek firmalarında danışmanlık yaptım. “Kahve Tadında Sohbetler : Patronlar” kitabını yazdım.

Yorum bırakın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: