SÜRÜCÜSÜZ ELEKTRİKLİ TRAKTÖR #138

Çiftçilerin maliyetleri içinde mazot giderleri ürüne göre % 8-20 arası paya sahiptir. Yani mazot olmasa idi ortalama % 10 ucuza sebze-meyve yiyebilirdik. Mazot giderinden kurtulmanın yolu beni heyecanlandırdı ve karlı bir iş kurmanın yolunu gösterdi.

Monarch Elektrikli Traktör, emisyonsuz bir şekilde çalışan, ucuz yakıt imkanı sağlayan, dünyanın en akıllı tarım çözümlerinden biri olacaktır. Traktör, otonom navigasyon yazılımı, sensörleri, 360 derecelik kameraları ve daha fazlası sayesinde elde edilen otonom işlevsellik sayesinde sürücülü veya sürücüsüz, tamamen elektrikli bir tasarıma sahip.

Böylece kullanıcı, bir dizi önceden programlama veya uzaktan kontrol ile aracı isterse ağacın gölgesinde oturup kullanabilir. İsterse de kendi biner ve kullanır. Monarch Elektrikli Traktör, 70 beygir güce sahip. Bu ve benzeri traktörlerin Türkiye bayiliğini alan çok çok kazanacak.

Reklam
tarihinde yayınlandı
Genel kategorisinde

Yazar: kenan başarık

1967 İstanbul doğumluyum. Eğitimimi sırası ile Fatih İlkokulu, Gelenbevi Ortaokulu, Pertevniyal lisesi, Istanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi, American University of London MBA okullarında aldım. İş hayatımda ise Gıda, Kozmetik, Kırtasiye, İnşaat sektörlerinde 28 yıl boyunca satışın her kademesinde çalıştım. Satış sistemleri, rut oluşturma, satış elemanı yetiştirme konularında uzman​ım. McDonald’s Londra, İstanbul Yapaş-Pınar Süt, Eczacıbaşı Girişim Pazarlama, Kureks, Kopaş Kozmetik, Derya Büro-Noki, Yörükoğlu Süt, Atermit şirketlerinde çalıştım. En son olarak Topaç Metal ve Veratek firmalarında danışmanlık yaptım. “Kahve Tadında Sohbetler : Patronlar” kitabını yazdım.

Yorum bırakın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: