MEYVENİN İÇİNDE DONDURMA #136

İki ürünü birleştirip başarılı yeni bir ürün yaratmaya bir örnek daha. Meyveli dondurmayı yıllardır severek yeriz. Hatta Algida sayesinde artık tüm yıl bile yiyoruz.

Bu pazar inanılmaz büyük. Peki yenilik yapılabilir mi? Evet yapılabilir. Meyvenin içini çıkarıp, dondurma yapıp, tekrar kabuğun içine doldurmak ile müthiş lezzetli bir yeni ürün elde edebilirsiniz. Sert kabuklu tüm meyvelerden yapabilirsiniz.

Satış kanallarınız: internetten, pastanelere satış, otellere satış, kendi mağazalarınızı açmak, bayilik vermek…

Meyveli dondurmayı kendi kabuğunda servis eden bir marka yok sanırım Türkiye’de. İlk olmak zordur ama akılda kalmanız çok kolay olacaktır. Maliyeti biraz yüksek fakat porsiyon fiyatlarında bir üst sınır yok.

Reklam
tarihinde yayınlandı
Genel kategorisinde

Yazar: kenan başarık

1967 İstanbul doğumluyum. Eğitimimi sırası ile Fatih İlkokulu, Gelenbevi Ortaokulu, Pertevniyal lisesi, Istanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi, American University of London MBA okullarında aldım. İş hayatımda ise Gıda, Kozmetik, Kırtasiye, İnşaat sektörlerinde 28 yıl boyunca satışın her kademesinde çalıştım. Satış sistemleri, rut oluşturma, satış elemanı yetiştirme konularında uzman​ım. McDonald’s Londra, İstanbul Yapaş-Pınar Süt, Eczacıbaşı Girişim Pazarlama, Kureks, Kopaş Kozmetik, Derya Büro-Noki, Yörükoğlu Süt, Atermit şirketlerinde çalıştım. En son olarak Topaç Metal ve Veratek firmalarında danışmanlık yaptım. “Kahve Tadında Sohbetler : Patronlar” kitabını yazdım.

Yorum bırakın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: