SERBEST DÜŞÜŞ SİMÜLATÖRÜ #131

İnsanların güvenli eğlence aradığı bu günlerde serbest düşüş simülatörü harika bir iş fikri olur. Doğada serbest düşüş yapmaya cesaret edemeyen insanlar büyük bir pazar.

Yurt dışında yeni yeni başlayan bu akımı bize getiren girişimci kazanır. avmler bu iş için son derece uygun yerler. Onlar bu ara müşteri çekme peşindeler zaten.

İş modelini iyi kurup onun üzerine iş planını yapmak başarıyı garantiler. Özellikle büyük şehirlerde kişi ve şirketlere bayilik verirsiniz, teknik desteği kurduğunuz zaman her ay düzenli gelir kasanıza girer.

Şirket, öğrenci organizasyonları, düğünler, özel günler için harika bir eğlence. Bir avmnin içinde mutlu, gülen insanları gözünüzde canlandırın. Aklınıza yattı ise yurt dışı firmalara gidip Türkiye için işe talip olun.

Reklam
tarihinde yayınlandı
Genel kategorisinde

Yazar: kenan başarık

1967 İstanbul doğumluyum. Eğitimimi sırası ile Fatih İlkokulu, Gelenbevi Ortaokulu, Pertevniyal lisesi, Istanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi, American University of London MBA okullarında aldım. İş hayatımda ise Gıda, Kozmetik, Kırtasiye, İnşaat sektörlerinde 28 yıl boyunca satışın her kademesinde çalıştım. Satış sistemleri, rut oluşturma, satış elemanı yetiştirme konularında uzman​ım. McDonald’s Londra, İstanbul Yapaş-Pınar Süt, Eczacıbaşı Girişim Pazarlama, Kureks, Kopaş Kozmetik, Derya Büro-Noki, Yörükoğlu Süt, Atermit şirketlerinde çalıştım. En son olarak Topaç Metal ve Veratek firmalarında danışmanlık yaptım. “Kahve Tadında Sohbetler : Patronlar” kitabını yazdım.

Yorum bırakın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: