MOBİL BOWLİNG ARACI #130

Bu zor günlerde eğlence işinde yapacağınız farklı iş fikirleri, iyi iş planları ile sizi başarıya ulaştırır.

Eğlenceyi kapalı gruplara özel yapmak, onları rahat hissettirir. Özellikle arkadaş grupları ile şirketler sizin potansiyel müşterileriniz olurlar. Mobil eğlenceye en uygun aktivitelerden biri bowling. Bu iş fikrini yurt dışında biri yapmış. Bu tır iki oyun şeridine sahip, 80 inch ekranı, aynı anda 15 kişiyi ağırlayacak kapasitesi var, iki saati 500 USD.

Oyun parasına yiyecek, içecekleri de eklerseniz kazancınız iyi olur. Anadolu’nun illeri, ilçeleri iyi bir tanıtım ile pazarınız olacaktır.

Reklam
tarihinde yayınlandı
Genel kategorisinde

Yazar: kenan başarık

1967 İstanbul doğumluyum. Eğitimimi sırası ile Fatih İlkokulu, Gelenbevi Ortaokulu, Pertevniyal lisesi, Istanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi, American University of London MBA okullarında aldım. İş hayatımda ise Gıda, Kozmetik, Kırtasiye, İnşaat sektörlerinde 28 yıl boyunca satışın her kademesinde çalıştım. Satış sistemleri, rut oluşturma, satış elemanı yetiştirme konularında uzman​ım. McDonald’s Londra, İstanbul Yapaş-Pınar Süt, Eczacıbaşı Girişim Pazarlama, Kureks, Kopaş Kozmetik, Derya Büro-Noki, Yörükoğlu Süt, Atermit şirketlerinde çalıştım. En son olarak Topaç Metal ve Veratek firmalarında danışmanlık yaptım. “Kahve Tadında Sohbetler : Patronlar” kitabını yazdım.

%d blogcu bunu beğendi: