SERT MADEN SUYU YENİ TREND OLUYOR #128

Trendlerin değiştiği alkollü içecek endüstrisinde, sert maden suyunda, özellikle Kuzey Amerika’da olmak üzere rekor büyüme çılgınlık yaşanıyor. Alkol oranı %3.5-%8.0 arası olan bu içecek az şekerli veya şekersiz oluyor.

Güzel ambalajı, akılda kalıcı markası ve canlandırıcı tadı ile bir cazibe yaratmış. Sert maden suyu üretiminde kullanılan bileşen listesi oldukça kısa: kabarcıklı gazlı su (soda) ve tipik olarak fermente şeker ve diğer karbonhidratlardan elde edilen alkol. Bu şekerin kaynağı, malt tahıllarından sıvı dekstroza ve hatta bunların karışımıyla elde edilen bir kombinasyona kadar değişken. Meyve aromasının eklenmesi ile bu liste tamamlanır.

Bira alternatifi olarak, sert maden suyu bir büyüme ve hayran kitlesini elde etme fırsatınız var. Damıtılmış alkol bazlı bir içecekten ziyade fermente edilmiş bir alkollü içecek olmasından ötürü bir fark yaratıyor.

Her başarılı ürün gibi tutulan maden suyu + Türkiye’ye özgü meyveler ile bu alkollü içecekle özellikle ihracatta çok başarılı olabilirsiniz. Üretim makinelerini alabileceğiniz çok iyi bir üreticiyi biliyorum. Sermayesi olanlar için yurt içi satışın yanında güzel bir ihracat ürünü olur.

WordPress.com'da bir web sitesi veya blog oluşturun Tema: Viva Themes tarafından Soho.
%d blogcu bunu beğendi: