AYNI KUMAŞTAN ELBİSE VE MASKE KOMBİN TAKIMI SATAR #127

Bu salgın günlerinde hazır kıyafet mağazaları müşterilerine farklı, eğlenceli, dikkat çekecek seçenekler sunabilirler. Özellikle kadınlar için elbise, bluz, t-shirt ile aynı kumaştan maske hediyesi satışlara canlılık verecektir.

Farklı şeyler yapmak kadar işleri rakiplerinizden farklı yapmak işinize katkı sağlar.

Özellikler internet üzerinden satışa çok uygun bu farklı iş fikri üzerine kuracağınız iş modeli ve onun etrafında inşa edeceğiniz iş planı sizi başarıya götürür.

Kalıpları kırın, özgür düşünün, yurt dışını çok sıkı takip edin ve değişik fikirlerden esinlenin.

Reklam
tarihinde yayınlandı
Genel kategorisinde

Yazar: kenan başarık

1967 İstanbul doğumluyum. Eğitimimi sırası ile Fatih İlkokulu, Gelenbevi Ortaokulu, Pertevniyal lisesi, Istanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi, American University of London MBA okullarında aldım. İş hayatımda ise Gıda, Kozmetik, Kırtasiye, İnşaat sektörlerinde 28 yıl boyunca satışın her kademesinde çalıştım. Satış sistemleri, rut oluşturma, satış elemanı yetiştirme konularında uzman​ım. McDonald’s Londra, İstanbul Yapaş-Pınar Süt, Eczacıbaşı Girişim Pazarlama, Kureks, Kopaş Kozmetik, Derya Büro-Noki, Yörükoğlu Süt, Atermit şirketlerinde çalıştım. En son olarak Topaç Metal ve Veratek firmalarında danışmanlık yaptım. “Kahve Tadında Sohbetler : Patronlar” kitabını yazdım.

%d blogcu bunu beğendi: