BALTA ATMA POLİGONU #126

Yurt dışında tek yerde gördüğüm bu iş fikrim insanların farklı eğlenceler aradığı günümüz için bana ilginç geldi. Tek, küçük arkadaş grubu veya şirket geceleri için balta-bıçak atma aktivitesi, para kazandıracak bir iş fikri olur.

Sıkıntıdan patlayan insanların stres atmalarının bu eğlenceli yolunu iyi bir iş modeline dönüştüren kazanır. Özellikle hamburger, sosisli gibi yemekler ve kahve servis edeceğiniz bir mekanın arka tarafını poligona dönüştürebilirsiniz. Şirketlere tanıtım yaparak alternatif şirket geceleri için sizi seçmelerini sağlayabilirsiniz. Farklı düşünün fark yaratın.

Reklam
tarihinde yayınlandı
Genel kategorisinde

Yazar: kenan başarık

1967 İstanbul doğumluyum. Eğitimimi sırası ile Fatih İlkokulu, Gelenbevi Ortaokulu, Pertevniyal lisesi, Istanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi, American University of London MBA okullarında aldım. İş hayatımda ise Gıda, Kozmetik, Kırtasiye, İnşaat sektörlerinde 28 yıl boyunca satışın her kademesinde çalıştım. Satış sistemleri, rut oluşturma, satış elemanı yetiştirme konularında uzman​ım. McDonald’s Londra, İstanbul Yapaş-Pınar Süt, Eczacıbaşı Girişim Pazarlama, Kureks, Kopaş Kozmetik, Derya Büro-Noki, Yörükoğlu Süt, Atermit şirketlerinde çalıştım. En son olarak Topaç Metal ve Veratek firmalarında danışmanlık yaptım. “Kahve Tadında Sohbetler : Patronlar” kitabını yazdım.

%d blogcu bunu beğendi: