KADINA ŞİDDETE SON #118

Günümüzde başta kadınlar olmak üzere her insanın güvende olmak, güvende uyumak ihtiyacı var. Kapılarımızdaki kilitler ve zincirler hırsızları ve kötü niyetli kişileri engellemeye yetmeyebiliyor. Özellikle kadınların erkeklerden gördükleri şiddeti engelleyebilir bir çözüm. Unutmayın erkekler genelde kadınların evlerine kapıyı kırarak giriyor.

Kötü niyetli kişilerin büyük oranının kapılardan girdiği düşünülürse özellikle evimizde karşımıza çıkmalarını hiçbirimiz istemeyiz. Bunun için servet ödemeden çözüm almak isteyen çok kişi olacaktır.

İstendiğinde kolayca takılacak, evden çıkarken basitçe çıkarılacak bu aparatı Türkiye’de dizayn ettirip, ürettirebilirsiniz. Markanızı oluşturup, iş modelini inşa ettikten sonra size sürekli gelir getirecek işiniz haline sokabilirsiniz.

İnternet sitenizden satabilir, toptan nalburlara satabilir, evlere, iş yerlerine, otellere montaj dahil satabilirsiniz. Üretici firmanın YouTube üzerinden yaptığı balyozlu videolardan daha ilginç paylaşımlarınızın katkısı ile satış sorunu yaşamazsınız.

WordPress.com'da bir web sitesi veya blog oluşturun Tema: Viva Themes tarafından Soho.
%d blogcu bunu beğendi: