ÇIRPILMIŞ YOĞURT, KREMANIN YERİNE SAĞLIKLI BİR SEÇİM #117

Krema gittikçe yaşamımıza yerleşiyor. Meyve, tatlı, içeceklerin üzerinde kullanıyoruz. Herkesin yaptığı krema ürününün yerine, çırpılmış yoğurt üretmek sizi farklı ve sağlıklı yeme akımının dalgası ile yukarılara çıkaracaktır.

Özellikle Frappuccino, Macchiato gibi kahvelerde krema yerine sağlıklı bir seçenek olacaktır. Tüm pastalarda krema yerine kullanılabilir ve kilo sorunu olan kesimin kesinlikle tercihi olur. Güzel ve alımlı bir marka ve ambalaj ile oluşturulacak bu ürün iyi bir iş planı ile size pazarda bir niş alan açar.

Reklam
tarihinde yayınlandı
Genel kategorisinde

Yazar: kenan başarık

1967 İstanbul doğumluyum. Eğitimimi sırası ile Fatih İlkokulu, Gelenbevi Ortaokulu, Pertevniyal lisesi, Istanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi, American University of London MBA okullarında aldım. İş hayatımda ise Gıda, Kozmetik, Kırtasiye, İnşaat sektörlerinde 28 yıl boyunca satışın her kademesinde çalıştım. Satış sistemleri, rut oluşturma, satış elemanı yetiştirme konularında uzman​ım. McDonald’s Londra, İstanbul Yapaş-Pınar Süt, Eczacıbaşı Girişim Pazarlama, Kureks, Kopaş Kozmetik, Derya Büro-Noki, Yörükoğlu Süt, Atermit şirketlerinde çalıştım. En son olarak Topaç Metal ve Veratek firmalarında danışmanlık yaptım. “Kahve Tadında Sohbetler : Patronlar” kitabını yazdım.

%d blogcu bunu beğendi: