BİRLİKTE DAHA İYİ OLABİLİRİZ

Yenilikçi bir iş kurma niyetine sahip olanlar, benimle veya bir başka danışman ile çalışmaya karar vermekte geç kalmayın.
İş fikrini bulduktan, prototipi yaptıktan, iş modelini hazırladıktan, ürünün ve kurumun kimliğine karar verdikten sonra değil, bunlardan önce bizler size daha fazla katkı sağlarız.
Birlikte daha iyi olabiliriz.

Yazar: kenan başarık

1967 İstanbul doğumluyum. Eğitimimi sırası ile Fatih İlkokulu, Gelenbevi Ortaokulu, Pertevniyal lisesi, Istanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi, American University of London MBA okullarında aldım. İş hayatımda ise Gıda, Kozmetik, Kırtasiye, İnşaat sektörlerinde 28 yıl boyunca satışın her kademesinde çalıştım. Satış sistemleri, rut oluşturma, satış elemanı yetiştirme konularında uzman​ım. McDonald’s Londra, İstanbul Yapaş-Pınar Süt, Eczacıbaşı Girişim Pazarlama, Kureks, Kopaş Kozmetik, Derya Büro-Noki, Yörükoğlu Süt, Atermit şirketlerinde çalıştım. En son olarak Topaç Metal ve Veratek firmalarında danışmanlık yaptım. Evliyim ve emekliyim. “Kahve Tadında Sohbetler : Patronlar” kitabını yazdım.