SANAL GERÇEKLİK OYUN KULÜBÜ #110

Bir sanal gerçeklik oyun kulübü kurmaya ne dersiniz? Bu kulüpteki sanal gerçeklik oyunlarında, sadece kafa ve ellerin takibi değil, baş, kol, vücut ve bacak hareketlerini izlemek için tam vücut VR kullanılıyor. Deneyenler hemen farkı hissediyorlar.

Aktif olarak gelişen yeni teknoloji sayesinde başka bir dünyaya dalmak mümkün. Tam dalma sağlamak için oyuncunun kafasına özel bir kask takılıyor. Göz seviyesindeki kaskın içinde, görüntü net ve rahatsızlık yaratmamak için çok yüksek çözünürlüklü ekranlar bulunuyor. Kask ayrıca doğru atmosferi yaratarak dalma işlemini tamamlayan kulaklıklarla donatılmış. Oyuncunun elinde, önünde göreceği her şeyi kontrol etmesini sağlayan özel manipülatörler var.  Geliştiriciler çeşitli simülatörleri, oyunları, inanılmaz manzaraları, bazı inşaat projelerini taklit etmiş. Geliştiricilerin profesyonelliği ve karmaşık testleri sayesinde, kullanıcı kendisinden önce önderlik ettiklerinin ve tüm bunlarla yapabileceklerinin tadını çıkarabiliyor.

Oyunlarda kullanılan VR’nin temel farkı, kablo yok ve geniş oyun alanlarında oynanıyor. Hiçbir şey hareketlerinizi sınırlamaz ve salonun alanı aktif olarak hareket etmenizi sağlar, bunun bir oyun olduğunu unutmak çok kolay. Tüm oyunlarımız çok oyunculu. 4 kişiye kadar bir ekip toplayın ve heyecan verici 30 dakikalık bir yolculuğa çıkın. Diğer katılımcılarla etkileşime geçerek ekip çalışmanızın ne kadar güçlü olduğunu kontrol edeceksiniz. Bu firmalara satış yapmanızı kolaylaştıracaktır. Ayrıca arkadaşlar arasında, doğum günlerinde bir fark yaratır.

anvio ile ilgili görsel sonucu"

Bu iş için önce Rus firması ile iletişime geçip şartları öğrenin, anlaşırsanız 4 oyun için 150-250 m2 arası 4 ses geçirmez odanın olduğu bir mekan kiralayın, tanıtımınızı yapacağınız internet sitesi kurun ve kazanmaya başlayın. Ayrıca yiyecek içecek satabilirsiniz, oynayanların arkadaşları seyretmek isteyeceklerdir.

Reklam
tarihinde yayınlandı
Genel kategorisinde

Yazar: kenan başarık

1967 İstanbul doğumluyum. Eğitimimi sırası ile Fatih İlkokulu, Gelenbevi Ortaokulu, Pertevniyal lisesi, Istanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi, American University of London MBA okullarında aldım. İş hayatımda ise Gıda, Kozmetik, Kırtasiye, İnşaat sektörlerinde 28 yıl boyunca satışın her kademesinde çalıştım. Satış sistemleri, rut oluşturma, satış elemanı yetiştirme konularında uzman​ım. McDonald’s Londra, İstanbul Yapaş-Pınar Süt, Eczacıbaşı Girişim Pazarlama, Kureks, Kopaş Kozmetik, Derya Büro-Noki, Yörükoğlu Süt, Atermit şirketlerinde çalıştım. En son olarak Topaç Metal ve Veratek firmalarında danışmanlık yaptım. “Kahve Tadında Sohbetler : Patronlar” kitabını yazdım.

%d blogcu bunu beğendi: