BEN KİMİM?

Zevk alacakları, gurur duyacakları işler kurmaları için başarılı kişilere yardım ediyorum. Önce iyi bir müşteri problemi buluyor, sonra da ona bir çözüm geliştiriyorum. Ve iş kurma haritamda ki adımları takip ederek işinizin prototipini yaratıyor, düzeltiyor, geliştiriyor, sayısız kopyasını çıkarabilir şekilde standartlaştırıyor ve işinizi hayata geçiriyorum.

Yanımda profesyonel kişilerden oluşan kalabalık bir listem var. Heyecan duyuyor ve yeni işler kurmayı çok seviyorum. Ben işini iyi yapanken çok eğlenen bir profesyonelim, bir iş fikirleri doğum uzmanıyım ve kalabalıkların içinde parlamak isteyen başarılı girişimciler arıyorum.

I’m helping successful people to build their business , which they will enjoy. First I find a good customer problem, and then I’m developing a solution. And by following the steps in my business building map, I create, correct and develop the prototype of your business, standardize it in such a way that it can make numerous copies and I am putting your work to life. I have a huge list of professional people. I’m excited and I love to start new business. I’m a professional who has a lot of fun doing a good job, I’m a business ideas birth expert, and I’m looking for successful entrepreneurs who want to shine in crowds.

kenan@fikirmod.com.tr ulaşın.

Yazar: kenan başarık

1967 İstanbul doğumluyum. Eğitimimi sırası ile Fatih İlkokulu, Gelenbevi Ortaokulu, Pertevniyal lisesi, Istanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi, American University of London MBA okullarında aldım. İş hayatımda ise Gıda, Kozmetik, Kırtasiye, İnşaat sektörlerinde 28 yıl boyunca satışın her kademesinde çalıştım. Satış sistemleri, rut oluşturma, satış elemanı yetiştirme konularında uzman​ım. McDonald’s Londra, İstanbul Yapaş-Pınar Süt, Eczacıbaşı Girişim Pazarlama, Kureks, Kopaş Kozmetik, Derya Büro-Noki, Yörükoğlu Süt, Atermit şirketlerinde çalıştım. En son olarak Topaç Metal ve Veratek firmalarında danışmanlık yaptım. Evliyim ve emekliyim. “Kahve Tadında Sohbetler : Patronlar” kitabını yazdım.