SİZİN İÇİN İŞİNİZİ NASIL KURARIZ?

Sizin için işinizi nasıl mı kurarız? Bir sürü iş fikri içinden başarılı olma şansı yüksek olanı bulmak için çok araştırırız. Bulduğumuzda para kazanabileceğiniz, gurur duyacağınız bir iş kurmak için onun üzerinde yoğunlaşırken çok da çalışırız.

Otomatik alternatif metin yok.

İşinizin prototipini kurar ve üzerinde fazla oynamadan iyileştiririz, geliştiririz ve onu sizin kadar severiz. Bize emanet ettiğiniz işinize gözümüzü kırpmadan bakarız.

 

Yazar: kenan başarık

1967 İstanbul doğumluyum. Eğitimimi sırası ile Fatih İlkokulu, Gelenbevi Ortaokulu, Pertevniyal lisesi, Istanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi, American University of London MBA okullarında aldım. İş hayatımda ise Gıda, Kozmetik, Kırtasiye, İnşaat sektörlerinde 28 yıl boyunca satışın her kademesinde çalıştım. Satış sistemleri, rut oluşturma, satış elemanı yetiştirme konularında uzman​ım. McDonald’s Londra, İstanbul Yapaş-Pınar Süt, Eczacıbaşı Girişim Pazarlama, Kureks, Kopaş Kozmetik, Derya Büro-Noki, Yörükoğlu Süt, Atermit şirketlerinde çalıştım. En son olarak Topaç Metal ve Veratek firmalarında danışmanlık yaptım. Evliyim ve emekliyim. “Kahve Tadında Sohbetler : Patronlar” kitabını yazdım.