TEŞHİR VE REKLAMCILIKTA PARA KAZANMA ŞANSLARI #95

İçinde bulunduğumuz durgunluk zamanlarında firmalar değişik, az maliyetli tanıtım ve reklamların peşindeler. Bu durumdan yararlanabileceğiniz işler mevcut. İki örnek verecek olursam giyim mağazalarının soyunma kabinlerini reklam amacı ile kullanabilirsiniz. Birde bu aralar sıklıkla karşılaştığımız hareketli caddelerde boş dükkanların vitrinlerini teşhir amaçlı firmalara kiraya verebilirsiniz.

İki durumda da kazan kazan durumu var. Hem siz, hem boş mağazanın sahipleri, hem giyim firmaları, hem üretici firmalar kazanıyor. Bu iki fikir için hemen hemen tüm üretici, ithalatçı firmalar olumlu bakabilir. Fikri görsel olarak çok ikna edici anlatmalısınız.

Kiralamak veya satmak için dükkanları boş duran mülk sahiplerine gidin ve onlara vitrinlerini kiralayabileceğinizi söyleyin. Kısa dönemli kiralayacağınız için hem boş dükkandan para kazanacaklar hem de güzel vitrin kiracı veya alıcı bulmalarını kolaylaştıracaktır. Giyim mağazalarına gidin ve soyunma kabinlerinin duvarlarına örneğin beyaz eşya reklamı alabileceğinizi söyleyin. Bu durgunlukta para kazanmayı kim istemez. Bol para ile herkes iş yapar, siz zoru deneyin. Bu çok daha zevkli ve nerede ise bedava.

WordPress.com'da bir web sitesi veya blog oluşturun Tema: Viva Themes tarafından Soho.
%d blogcu bunu beğendi: