KAĞIT BAZLI KOMPOZİT DIŞ CEPHE KAPLAMASI LEVHALARI ÇOK YENİLİKÇİ #92

Sitemde paylaştığım son iş fikri olacak 100.iş fikrine yaklaşırken size inşaat sektörü ile ilgili sevdiğim fikirlerde birini sunuyorum. Emlak piyasası zor bir döneme girerken binaların albenisi ön plana çıkıyor. Onları daha rahat satmak için özellikle dış cephelerini güzel göstermek gerekir.

Richlite geri dönüştürürmüş kağıtlardan üretilmiş kompozit bir levha. Richlite oluşturma süreci ise  kağıt ruloları, uzunlamasına kesilmeden ve elle yerleştirilmeden önce ısıyla sertleşen reçine ile doyuruluyor. Her katman dikkatli bir şekilde istifleniyor ve kağıdın yönü en yüksek dengeyi sağlıyor. Kağıt katmanı yığınları daha sonra kâğıt katmanlarını birbirine bağlayan ve reçineyi sertleştiren ısı ve basınç altında presleniyor. Yavaşça soğutuluyor, paneller katı, dengeli bir malzeme tabakası haline geliyor. Richlite, çeşitli boyutlarda ve kalınlıklarda üretilebiliyor ( 6mm ila 75mm kalınlık ve 3660 x 1525mm ebatlarda). Richlite havacılık endüstrisi, ticari gıda endüstrisi, deniz sporları ve denizcilik endüstrisi, mimari ve tasarım, mutfak ve banyo tezgahları ile dolap yapımında kullanılıyor. Yani pazarı çok geniş. Bu ürünü kaçırmayın, Türkiye bayiliğini almaya çalışın. Bu ürün çok kolay satılır ve ülkemizde inşaat sektöründe size çok para kazandırır. Her zaman dediğim gibi önemli olan iş fikri değil ondan para kazanmanızı sağlayacak olan iş modelini kurmanız ve onu geliştirmenizdir.

Reklam
tarihinde yayınlandı
Genel kategorisinde

Yazar: kenan başarık

1967 İstanbul doğumluyum. Eğitimimi sırası ile Fatih İlkokulu, Gelenbevi Ortaokulu, Pertevniyal lisesi, Istanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi, American University of London MBA okullarında aldım. İş hayatımda ise Gıda, Kozmetik, Kırtasiye, İnşaat sektörlerinde 28 yıl boyunca satışın her kademesinde çalıştım. Satış sistemleri, rut oluşturma, satış elemanı yetiştirme konularında uzman​ım. McDonald’s Londra, İstanbul Yapaş-Pınar Süt, Eczacıbaşı Girişim Pazarlama, Kureks, Kopaş Kozmetik, Derya Büro-Noki, Yörükoğlu Süt, Atermit şirketlerinde çalıştım. En son olarak Topaç Metal ve Veratek firmalarında danışmanlık yaptım. “Kahve Tadında Sohbetler : Patronlar” kitabını yazdım.

%d blogcu bunu beğendi: