SİVİLCE SORUNUNU BİR GECEDE BİTİREN BANT #90

Hepimiz özellikle stresli zamanlarda, kadınlar özel günlerinden hemen önce, gençler ergenlik zamanlarında sivilce sorununu yaşamışızdır. Bu büyük bir sektör ve büyüyecek bir pazardır. Sivilceler hep önemli anlardan önce çıkarlar ve hayatımızı zehir ederler. İşte bu zehrin panzehiri de hep iyi satar, iyi kazandırır hele birde bir gecede sonuç veren mucizevi kolay çözüm olunca. İnsanlar umut ve çözüm satın alırlar ürünü değil.

Bu ürün diğerlerinden farklı şekilde ilaçsız ve sert kimyasallar veya kurutma formülleri içermiyor. Doğal ve vegan yani bitkisel Kore üretimi. Bantlar gece yatarken sivilcenin üstüne yapıştırılıyor, dokunmanıza engel olurken sivilcenin suyunu emiyor.

Böyle kısa zamanda sorunları çözen ürünleri üreticisinden bayilik alarak elinize geçirin. Önce kuracağınız işlevsel ve görsel olarak kusursuz internet sitenizde satışına başlayın. İşleriniz rayına girerken önce kişisel olarak perakende noktalara tanıtımına ve satışına başlayın.

Hiç acele etmeden adım adım büyüyün. Kısa sürede başka markalarda sizin ardınızdan piyasaya girecektir, endişelenmeyin ürününüzün üstün özelliklerini öne çıkarın ve yolunuza bakın.

Reklam
tarihinde yayınlandı
Genel kategorisinde

Yazar: kenan başarık

1967 İstanbul doğumluyum. Eğitimimi sırası ile Fatih İlkokulu, Gelenbevi Ortaokulu, Pertevniyal lisesi, Istanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi, American University of London MBA okullarında aldım. İş hayatımda ise Gıda, Kozmetik, Kırtasiye, İnşaat sektörlerinde 28 yıl boyunca satışın her kademesinde çalıştım. Satış sistemleri, rut oluşturma, satış elemanı yetiştirme konularında uzman​ım. McDonald’s Londra, İstanbul Yapaş-Pınar Süt, Eczacıbaşı Girişim Pazarlama, Kureks, Kopaş Kozmetik, Derya Büro-Noki, Yörükoğlu Süt, Atermit şirketlerinde çalıştım. En son olarak Topaç Metal ve Veratek firmalarında danışmanlık yaptım. “Kahve Tadında Sohbetler : Patronlar” kitabını yazdım.

%d blogcu bunu beğendi: