KURU TEMİZLEME OTOMATI İLE BAŞARILI BİR İŞ KURUN #89

Kuru temizlemeyi kullananlar bilir. Kuru temizleme dükkanları merkezi caddelerde olur ve oldukça yüksek kira giderleri ödediğiniz fiyatlara yansımıştır. Bugüne kadar değişik bir iş modelinin görülmediği bu sektörde farklılaşmak mümkün.

Image result for vclean life ltd

Hayatın hızlandığı, zamanın değerinin önem kazandığı günümüzde her şey hızla otomatikleşiyor. Bu durum kuru temizleme sektörünü de etkiliyor.

Kuru temizlemede de bu neden olmasın? Neden kişisel zevkimize göre temizlik yaptıramıyalım, hızlı ve uygun fiyatlı hizmet almayalım?

Image result for vclean life ltd

İş modeli oldukça basit ve uygulanabilir. İş yoğunluğunun olduğu noktalara konacak otomatlara elbiseler torba içinde bırakılacak ve ertesi gün alınacak. https://vclean.life sitesini incelerseniz bu firma iş modelini fark yaratmak üzerine kurmuş.

Image result for vclean life ltd

Otomatlar şehrin değişik noktalarında ve müşterilere yakın, yollarının üzerinde ki bu noktalara gidip akıllı telefonlarına indirdiğiniz barkod uygulamasını taratarak eşyalarının bulunduğu torbayı makinenin içine atıyorlar. Ücret uygulama tarafından kartlarından alınıyor. Müşteriyi tanımak ön plana çıkıyor, berberler bile şampuan seçmeniz için nerede ise tüm markaları bulunduruyor. Müşterileriniz kişisel isteklerini ve hassasiyetlerini uygulamaya girebilecekler ve tamda istedikleri hizmeti alacaklar.

Eşyalar belirli saatlerde toplanıyor ve kirası düşük olan çamışırhanede temizlenip makinelere geri götürülüyor.Ertesi gün makineye barkodu okutup eşyalarını alıyorlar. Giderleri düşürecek ve rekabet avantajı yaratacak her iş modeli iş yapar. Korkmayın tüketici artık fazla para vermeyi istemiyor.