ALKOLÜN ZARARLI ETKİLERİN AZALTAN BESİN TAKVİYESİ YENİLİKÇİLİKTE DORUK NOKTASI #88

İçki kullananlar  bilir ki aşırı alkol kullanımı sağlığa zarar verir. Kötü alışkanlıkları olan insanların çoğu bu alışkanlıklarından ötürü vicdan azabı çekerler. Bu tür kötü alışkanlıkları olanlar, fazla kilolu insanlar bir hap içip vicdanlarını rahatlatmaya bayılırlar. Her şeyi düşünmeden yapayım ve mucize bir hap içeyim ve hoppppp her şey düzelsin isterler. Vücut geliştirmeye başlayanlar bir hap içeyim ve hemen kaslarım ortaya çıksın, zayıflayayım diye düşünürler.

Bu besin takviyeleri Thrive + ®, alkolün olumsuz sağlık etkilerini güvenli, etkili ve sosyal olarak sorumlu bir şekilde azaltmaya yaramaktadır.
Son alkollü içtikten sonra veya maksimum etki için yatmadan önce Thrive + After-Alcohol Aid ve ORS’i birlikte kullanılır. Thrive + After-Alcohol Aid ise, alkolün olumsuz etkilerini hafifletmek için özel olarak tasarlanmıştır. Kaybolan vitaminleri yerine koymak ve karaciğerinize alkol ve zehirli yan ürünlerin olumsuz etkilerini azaltmak için kullanılır. Yatmadan önce iki ile dört kapsül almak gerekiyor.

Thrive + ORS ise sporcu içecekleri gibidir.. Hidrasyon çalışmalarında, araştırmacılar spor içeceklerinin tüketici tercihlerini karşılamak ​​için gerekli olandan daha fazla şeker kullandıklarını öne sürmektedir. Thrive +ORS, Sodyum Glikoz Eş-Taşıma Sistemini optimize ederek çalışır. Bu, alkol tüketimini takiben hidrasyonun sonunu sunmak için ozmozdan faydalanıldığını söylemenin süslü bir yoludur. Klinik çalışmalarda, araştırmacılar formülün (aktif bileşenlerin oranının), IV torba terapisine kıyasla rehidrasyonda daha etkili olduğunu buldular.

Yurtdışı yayınları takip ederek bu tür besin takviyelerini bulabilir ve kuracağınız kuvvarli bir iş modeli ile internet üzerinden tüm ülkeye satış yapabilirsiniz.

Reklam
tarihinde yayınlandı
Genel kategorisinde

Yazar: kenan başarık

1967 İstanbul doğumluyum. Eğitimimi sırası ile Fatih İlkokulu, Gelenbevi Ortaokulu, Pertevniyal lisesi, Istanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi, American University of London MBA okullarında aldım. İş hayatımda ise Gıda, Kozmetik, Kırtasiye, İnşaat sektörlerinde 28 yıl boyunca satışın her kademesinde çalıştım. Satış sistemleri, rut oluşturma, satış elemanı yetiştirme konularında uzman​ım. McDonald’s Londra, İstanbul Yapaş-Pınar Süt, Eczacıbaşı Girişim Pazarlama, Kureks, Kopaş Kozmetik, Derya Büro-Noki, Yörükoğlu Süt, Atermit şirketlerinde çalıştım. En son olarak Topaç Metal ve Veratek firmalarında danışmanlık yaptım. “Kahve Tadında Sohbetler : Patronlar” kitabını yazdım.

%d blogcu bunu beğendi: