ELEKTRİK ÜRETEN CAM TUĞLA YAYGINLAŞIRKEN SİZ KAZANIN #87

Enerji ve Gıda geleceğin işleri olacak. İnsan için vazgeçilmez olan bu ikiliden enerji her geçen gün pahallanıyor. Güneş enerjisi beklenildiği kadar hızlı gelişmedi fakat potansiyeli çok fazla. Yakın gelecekte kurulum maliyeti düşecek ve enerjinin yıldızı olacak.

Image result for build solar squared

Elektrik üreten cam tuğla kullanılan binalar nerede ise tüm elektriğini kendi üretiyor. https://www.buildsolar.co.uk sitesinde ki İngiliz firması bunu başarıyor. Çevre ve Sürdürülebilirlik Enstitüsü ise Exeter Üniversitesi.

Related image

Bu firma ile görüşüp Türkiye distribütörlüğünü almaya çalışabilirsiniz. Etkin bir internet sitesi ile az sayıda satıcıdan oluşan yine etkin bir satış ekibi ile hızlıca para kazanacağınız bir iş kurabilirsiniz.

Related image

Elektrik enerjisinin fiyatları bu hızla arttıkça bu ve bunun gibi yenilikçi fikirler hep yatırımcısına kazandırır. Burada ki anahtar söz anahtar teslim montaj. İnsanlar bu tür yenilikçi ürünlerde risk almak istemiyorlar.

Image result for build solar

Kuracağınız montaj ekipleri ile bu riski onların sırtından alırsanız onlarda size ve ürününüze yöneleceklerdir. Bayilikler oluşturarak ve onları iyi eğiterek tüm ülkeye yayılabilirsiniz.