ELEKTRİK ÜRETEN CAM TUĞLA YAYGINLAŞIRKEN SİZ KAZANIN #87

Enerji ve Gıda geleceğin işleri olacak. İnsan için vazgeçilmez olan bu ikiliden enerji her geçen gün pahallanıyor. Güneş enerjisi beklenildiği kadar hızlı gelişmedi fakat potansiyeli çok fazla. Yakın gelecekte kurulum maliyeti düşecek ve enerjinin yıldızı olacak.

Bu firma ile görüşüp Türkiye distribütörlüğünü almaya çalışabilirsiniz. Etkin bir internet sitesi ile az sayıda satıcıdan oluşan yine etkin bir satış ekibi ile hızlıca para kazanacağınız bir iş kurabilirsiniz. Elektrik enerjisinin fiyatları bu hızla arttıkça bu ve bunun gibi yenilikçi fikirler hep yatırımcısına kazandırır. Burada ki anahtar söz anahtar teslim montaj. İnsanlar bu tür yenilikçi ürünlerde risk almak istemiyorlar. Kuracağınız montaj ekipleri ile bu riski onların sırtından alırsanız onlarda size ve ürününüze yöneleceklerdir. Bayilikler oluşturarak ve onları iyi eğiterek tüm ülkeye yayılabilirsiniz.

Reklam
tarihinde yayınlandı
Genel kategorisinde

Yazar: kenan başarık

1967 İstanbul doğumluyum. Eğitimimi sırası ile Fatih İlkokulu, Gelenbevi Ortaokulu, Pertevniyal lisesi, Istanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi, American University of London MBA okullarında aldım. İş hayatımda ise Gıda, Kozmetik, Kırtasiye, İnşaat sektörlerinde 28 yıl boyunca satışın her kademesinde çalıştım. Satış sistemleri, rut oluşturma, satış elemanı yetiştirme konularında uzman​ım. McDonald’s Londra, İstanbul Yapaş-Pınar Süt, Eczacıbaşı Girişim Pazarlama, Kureks, Kopaş Kozmetik, Derya Büro-Noki, Yörükoğlu Süt, Atermit şirketlerinde çalıştım. En son olarak Topaç Metal ve Veratek firmalarında danışmanlık yaptım. “Kahve Tadında Sohbetler : Patronlar” kitabını yazdım.

%d blogcu bunu beğendi: