24 SAAT PARA KAZANDIRACAK ROBOTLU DONDURMA OTOMATI #86

Yumuşak dondurma McDonald’s, Burger King gibi fast food zincirleri tarafından hayatımıza sokuldu. Özellikle ucuz fiyatları yüzünden çok popülerler. Her yerde satılan bu dondurmaları farklılaştırıp para kazanacak bit iş modeli kurabilir miyiz? Kesinlikle evet, yapmak mümkün. 7 gün, 24 saat çalışıp bize para kazandıracak ve özellikle eleman bulup, yetiştirmek zorunda kalmayacağımız dondurma otomatları bir iş modeli olabilir. Ben ise bir adım yukarıyı hedef almanızı teklif ediyorum. Robotlu yumuşak dondurma- dondurulmuş yoğurt satış otomatları.

Bu otomatlarda her şey müşterinin gözü önünde ve bir robot tarafından servis ediliyor. İlginizi çekti değil mi? Müşterilerinizin de ilgisini çekeceğine emin olun. Böyle bir makine var yani makine sorun değil. http://robofusion.com sitesinde makineyi ve işleyişini gösteren videoyu izleyebilirsiniz. İş fikri basit, kolay ve kazançlı. Makineyi koyacağımız yerler çok fazla ve çeşitli. İşlek yerlerde ki mağazalar, hastaneler, okullar, hastaneler, spor salonları… Sınırsız alan var. Robot tarafından servis edilen çok çeşitli ve soslu yumuşak dondurma tutar, tüketicilerin ilgisini çeker, bize düzenli para kazandıracak bir iş olur. Bu firma veya benzer makine üreticileri ile konuşup makinenizi bulun ve başlayın. Başlamak yolun yarısıdır. Diğer yarısı size ve becerinize kalmış veya bu işi sizin için kuracak bir danışman bulun.

Reklam
tarihinde yayınlandı
Genel kategorisinde

Yazar: kenan başarık

1967 İstanbul doğumluyum. Eğitimimi sırası ile Fatih İlkokulu, Gelenbevi Ortaokulu, Pertevniyal lisesi, Istanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi, American University of London MBA okullarında aldım. İş hayatımda ise Gıda, Kozmetik, Kırtasiye, İnşaat sektörlerinde 28 yıl boyunca satışın her kademesinde çalıştım. Satış sistemleri, rut oluşturma, satış elemanı yetiştirme konularında uzman​ım. McDonald’s Londra, İstanbul Yapaş-Pınar Süt, Eczacıbaşı Girişim Pazarlama, Kureks, Kopaş Kozmetik, Derya Büro-Noki, Yörükoğlu Süt, Atermit şirketlerinde çalıştım. En son olarak Topaç Metal ve Veratek firmalarında danışmanlık yaptım. “Kahve Tadında Sohbetler : Patronlar” kitabını yazdım.

Yorum bırakın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: