İNSAN AVI MACERA OYUNU İLE KAZANIN #85

TV’de en sevdiğim programlardan biri İnsan Avı. Bu programda eski asker Joel Lambert nefes kesen gerçek bir avda kurban oluyor. Eski deniz komandosu Joel Lambert, dünyanın en deneyimli av ve takip ekiplerinden kaçmaya çalışıyor. Komando eğitimini rakiplerine karşı kullanan Joel’ın, kaçış noktasına ulaşmak için 48 saati var. TV’de zevkle izlediğim bu program para getiren bir iş fikrine dönüşebilir. Az masrafla kurulacak bu iş size devamlı bir gelir getirir.

İş modelini ise bir gün veya 1 gece konaklamalı şekilde planlayacağız. İster sabahtan akşama ister bir gece doğada konaklanacak macera programı. Gerekli olan iki eski komanda kökenli eğitmen. 5 müşteriden oluşacak bu grubun başında biri olurken diğeri av olacak. Oyun alanımız arazi yani bedava. Adam başı gün sayısına göre 3 öğün kumanya. Grubun başında ki eski askerden doğada adam kovalamak üzerine uygulamalı eğitim alınırken aynı zamanda harika bir gün geçiren mutlu müşteriler. Kulaktan kulağa yayılacak bu macera oyununa katılmış olanlar tekrar tekrar katılır ve size yeni müşteriler getirirler. Oyun alanı olan arazi değişeceği için katılanlar sıkılmadan bir daha size ödeme yaparlar. Çevremizi iyi gözlemleyerek işe yarar, bize başarı getirecek iş fikirleri bulabiliriz. Tabi en önemlisi ise iş fikrini para kazandıracak bir iş modeline döndürmek.

Reklam
tarihinde yayınlandı
Genel kategorisinde

Yazar: kenan başarık

1967 İstanbul doğumluyum. Eğitimimi sırası ile Fatih İlkokulu, Gelenbevi Ortaokulu, Pertevniyal lisesi, Istanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi, American University of London MBA okullarında aldım. İş hayatımda ise Gıda, Kozmetik, Kırtasiye, İnşaat sektörlerinde 28 yıl boyunca satışın her kademesinde çalıştım. Satış sistemleri, rut oluşturma, satış elemanı yetiştirme konularında uzman​ım. McDonald’s Londra, İstanbul Yapaş-Pınar Süt, Eczacıbaşı Girişim Pazarlama, Kureks, Kopaş Kozmetik, Derya Büro-Noki, Yörükoğlu Süt, Atermit şirketlerinde çalıştım. En son olarak Topaç Metal ve Veratek firmalarında danışmanlık yaptım. “Kahve Tadında Sohbetler : Patronlar” kitabını yazdım.

Yorum bırakın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: