SAHİLLERİMİZDE ÜNLÜ MARKALARIN KONTEYNER SATIŞ NOKTALARI İŞ YAPAR #84

Tatile gittiğinizde benim gibi bir ruh haline giriyorsanız birer alışveriş canavarına dönüşüyorsunuz dur. Fakat kaliteli markaları uygun fiyata bulamayınca denize girip serinliyorum.

 

Sahil yörelerinde özellikle turistler için alışverişe para harcamıyorlar diye yorum yapılır. Tatilde marka bir ayakkabı almayı kim istemez. Hele birde şehirde ki fiyatlarla. Bu iş fikrini sürdürülebilecek bir iş modeline çevirdiğinizde elinizde kazanç sağlayacağınız bir işiniz olur. Daha önce konteyner alışveriş merkezi fikrinin daha küçük, daha uygun sermaye ile kuracağınız bu iş fikrini düşünün, planlayın, yapın. Yurt dışında Popup Shops denen bu mağazaları Türkiye’de siz kurabilirsiniz. İyi şanslar, şans yapanın yanında olsun.

Reklam
tarihinde yayınlandı
Genel kategorisinde

Yazar: kenan başarık

1967 İstanbul doğumluyum. Eğitimimi sırası ile Fatih İlkokulu, Gelenbevi Ortaokulu, Pertevniyal lisesi, Istanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi, American University of London MBA okullarında aldım. İş hayatımda ise Gıda, Kozmetik, Kırtasiye, İnşaat sektörlerinde 28 yıl boyunca satışın her kademesinde çalıştım. Satış sistemleri, rut oluşturma, satış elemanı yetiştirme konularında uzman​ım. McDonald’s Londra, İstanbul Yapaş-Pınar Süt, Eczacıbaşı Girişim Pazarlama, Kureks, Kopaş Kozmetik, Derya Büro-Noki, Yörükoğlu Süt, Atermit şirketlerinde çalıştım. En son olarak Topaç Metal ve Veratek firmalarında danışmanlık yaptım. “Kahve Tadında Sohbetler : Patronlar” kitabını yazdım.

Yorum bırakın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: