HAVUZLAR İÇİN TIRMANMA DUVARI SATAR #82

Havuzlar; özellikle tatil köyleri, oteller, belediyelerin tesisleri, spor tesisleri, sitelerde mutlaka bulunan eğlence ve spor yapılarıdır. Özellikle çocuklar ve gençler için eğlence kaynağıdır. Bazı havuzlarda eğlence amaçlı kaydıraklar varken çoğu sadece yüzmek için kullanılır.

Durağan yüzme havuzlarını spor yapılan, eğlenilen yerler haline getirerek bunun üzerinden para kazanacağınız bir iş kurmak mümkün mü? Tabi mümkün. http://www.aquaclimb.com sitesini incelerseniz bu firma bu işi güzel beceriyor.

Güzel bir internet sitesi ve kendi satış beceriniz ile ilk baştan satışa başlayabilirsiniz. Özellikle oteller ve tatil köyleri potansiyel müşterileriniz olur. İlk olarak 1-2 tesise sattığınızda diğerlerini müşteriniz yapmak kolay olacaktır. Bu tırmanma duvarı tatil köylerinde tüm gün açık büfeden ne bulursa yiyip sonrada pişmanlık duyup, kalori harcamak isteyenleri kendine çeker. Çocuklar bayılır. Mutlu müşteriler, patronların mutlu olmasını sağlar. Kendinize, satış gücünüze güveniyor ve birazda sermayeniz varsa bu iş güzel iş. Yapacak iş o kadar fazla ki önemli olan karar vermek ve başlamak.

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

WordPress.com'da bir web sitesi veya blog oluşturun Tema: Viva Themes tarafından Soho.
%d blogcu bunu beğendi: