HAVUZLAR İÇİN TIRMANMA DUVARI SATAR #82

Havuzlar; özellikle tatil köyleri, oteller, belediyelerin tesisleri, spor tesisleri, sitelerde mutlaka bulunan eğlence ve spor yapılarıdır. Özellikle çocuklar ve gençler için eğlence kaynağıdır. Bazı havuzlarda eğlence amaçlı kaydıraklar varken çoğu sadece yüzmek için kullanılır.

Related image

Durağan yüzme havuzlarını spor yapılan, eğlenilen yerler haline getirerek bunun üzerinden para kazanacağınız bir iş kurmak mümkün mü? Tabi mümkün. http://www.aquaclimb.com sitesini incelerseniz bu firma bu işi güzel beceriyor.

Related image

Yapacağınız ise basitçe bu firmanın veya bir rakibinin Türkiye bayiliğini almak.

Image result for aquaclimb

Güzel bir internet sitesi ve kendi satış beceriniz ile ilk baştan satışa başlayabilirsiniz. Özellikle oteller ve tatil köyleri potansiyel müşterileriniz olur. İlk olarak 1-2 tesise sattığınızda diğerlerini müşteriniz yapmak kolay olacaktır.

Related image

Bu tırmanma duvarı tatil köylerinde tüm gün açık büfeden ne bulursa yiyip sonrada pişmanlık duyup, kalori harcamak isteyenleri kendine çeker. Çocuklar bayılır. Mutlu müşteriler, patronların mutlu olmasını sağlar.

Image result for aquaclimb

Kendinize, satış gücünüze güveniyor ve birazda sermayeniz varsa bu iş güzel iş. Yapacak iş o kadar fazla ki önemli olan karar vermek ve başlamak.

Yazar: kenan başarık

1967 İstanbul doğumluyum. Eğitimimi sırası ile Fatih İlkokulu, Gelenbevi Ortaokulu, Pertevniyal lisesi, Istanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi, American University of London MBA okullarında aldım. İş hayatımda ise Gıda, Kozmetik, Kırtasiye, İnşaat sektörlerinde 28 yıl boyunca satışın her kademesinde çalıştım. Satış sistemleri, rut oluşturma, satış elemanı yetiştirme konularında uzman​ım. McDonald’s Londra, İstanbul Yapaş-Pınar Süt, Eczacıbaşı Girişim Pazarlama, Kureks, Kopaş Kozmetik, Derya Büro-Noki, Yörükoğlu Süt, Atermit şirketlerinde çalıştım. En son olarak Topaç Metal ve Veratek firmalarında danışmanlık yaptım. Evliyim ve emekliyim. “Kahve Tadında Sohbetler : Patronlar” kitabını yazdım.

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s