DİŞ KONTROLÜ İÇİN HD KAMERALI CİHAZ PARA KAZANDIRACAK #79

Dişi tedavisi aile bütçesinde oldukça pahalı bir kalemdir. Tedavi yapılmadığı taktirde ileride daha büyük sağlık problemleri yaşamanıza neden olur. Tedaviden önce teşhis koymak ise görece daha ucuz olsa da bir dişçiye gidip kontrol ettirmek size paraya mal olur.

mtg_02

Peki kendi kendinize tüm ailenizin diş sorunlarını teşhis etmek ve ona göre diş hekimine gitmek mümkün mü? Evet bu HD dental kamera ile bu mümkün.

Image result for mtg dental camera

Bu cihaz oldukça ufak olduğu için her yaştan bireyin ağzına kolayca girer ve HD kalitesinde her diş sorununu cep telefonunuzda görmenizi ve fotoğraf almanızı sağlar.

Image result for mtg dental camera

Aileler hariç kedi-köpek sahibi aileler içinde yararlı olur. Çok sevdikleri hayvanları için bu kamerayı alırlar. Peki klasik satış kanalları yanında bu cihazı farklı bir strateji ile satabilirsiniz. Türkiye’ye getirdiğiniz bu cihazı diş hekimlerine tanıtabilir ve muayenehanelerinde satışını yapmalarını sağlayabilirsiniz.

Image result for mtg dental camera

Dişçiler veya veterinerler hastalarına bu aleti satın almalarını ve belli periyotlar ile fotoğraf çekip kendilerine göndermelerini isteyebilir. Böylece hastaların diş sorunları büyümeden onları çağırabilirler.

Image result for mtg dental camera

İnsanlara kazandıran her ürün size para kazandırır. Bunun için özellikle yabancı yayınları düzenli taramanız gerekir. Kolay gelsin.

Yazar: kenan başarık

1967 İstanbul doğumluyum. Eğitimimi sırası ile Fatih İlkokulu, Gelenbevi Ortaokulu, Pertevniyal lisesi, Istanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi, American University of London MBA okullarında aldım. İş hayatımda ise Gıda, Kozmetik, Kırtasiye, İnşaat sektörlerinde 28 yıl boyunca satışın her kademesinde çalıştım. Satış sistemleri, rut oluşturma, satış elemanı yetiştirme konularında uzman​ım. McDonald’s Londra, İstanbul Yapaş-Pınar Süt, Eczacıbaşı Girişim Pazarlama, Kureks, Kopaş Kozmetik, Derya Büro-Noki, Yörükoğlu Süt, Atermit şirketlerinde çalıştım. En son olarak Topaç Metal ve Veratek firmalarında danışmanlık yaptım. Evliyim ve emekliyim. “Kahve Tadında Sohbetler : Patronlar” kitabını yazdım.

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s