DİŞ KONTROLÜ İÇİN HD KAMERALI CİHAZ PARA KAZANDIRACAK #79

Dişi tedavisi aile bütçesinde oldukça pahalı bir kalemdir. Tedavi yapılmadığı taktirde ileride daha büyük sağlık problemleri yaşamanıza neden olur. Tedaviden önce teşhis koymak ise görece daha ucuz olsa da bir dişçiye gidip kontrol ettirmek size paraya mal olur.

Peki kendi kendinize tüm ailenizin diş sorunlarını teşhis etmek ve ona göre diş hekimine gitmek mümkün mü? Evet bu HD dental kamera ile bu mümkün. Bu cihaz oldukça ufak olduğu için her yaştan bireyin ağzına kolayca girer ve HD kalitesinde her diş sorununu cep telefonunuzda görmenizi ve fotoğraf almanızı sağlar.

Aileler hariç kedi-köpek sahibi aileler içinde yararlı olur. Çok sevdikleri hayvanları için bu kamerayı alırlar. Peki klasik satış kanalları yanında bu cihazı farklı bir strateji ile satabilirsiniz. Türkiye’ye getirdiğiniz bu cihazı diş hekimlerine tanıtabilir ve muayenehanelerinde satışını yapmalarını sağlayabilirsiniz. Dişçiler veya veterinerler hastalarına bu aleti satın almalarını ve belli periyotlar ile fotoğraf çekip kendilerine göndermelerini isteyebilir. Böylece hastaların diş sorunları büyümeden onları çağırabilirler. İnsanlara kazandıran her ürün size para kazandırır. Bunun için özellikle yabancı yayınları düzenli taramanız gerekir. Kolay gelsin.

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

WordPress.com'da bir web sitesi veya blog oluşturun Tema: Viva Themes tarafından Soho.
%d blogcu bunu beğendi: