AHŞAP GÖRÜNÜMLÜ KÖPÜK PUZZLE ZEMİN KAPLAMASI #73

Özel mülk veya iş yerleri olsun kiracı iseniz yer döşemesi size zorluk çıkarır. Yerleri ucuz olsun diye laminat parke ile kaplarsınız fakat kiracılık bu. Çıkmak zorunda kalınca canım zemin kaplamanızı gerinizde bırakırsınız. Bu kaplama hem çok güzel gözüküyor, hemde çocuk odaları, spor salonları, iş yerleri ve hatta evin her yerinde kullanılabilir. Mutfak ve tuvaletlerde bile gönül rahatlığı ile kullanılır.

Zaman içinde hasar görenleri kolayca tek başınıza değiştirebilirsiniz. Tüketicinin ihtiyaçlarını onu mutlu edecek şekilde gideren ürünler hep iyi satar. Yurt dışından düşük vergi oranları ile getirebileceğiniz bu ahşap görünümlü parkeleri kolayca pazarlarsınız.

Hafif oldukları için bir avantajları da nakliye giderlerinin düşük olması. İşler iyi giderse kendi markanızla yaptırır ithal edersiniz, belki de üretimini yaparsınız.

Reklam
tarihinde yayınlandı
Genel kategorisinde

Yazar: kenan başarık

1967 İstanbul doğumluyum. Eğitimimi sırası ile Fatih İlkokulu, Gelenbevi Ortaokulu, Pertevniyal lisesi, Istanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi, American University of London MBA okullarında aldım. İş hayatımda ise Gıda, Kozmetik, Kırtasiye, İnşaat sektörlerinde 28 yıl boyunca satışın her kademesinde çalıştım. Satış sistemleri, rut oluşturma, satış elemanı yetiştirme konularında uzman​ım. McDonald’s Londra, İstanbul Yapaş-Pınar Süt, Eczacıbaşı Girişim Pazarlama, Kureks, Kopaş Kozmetik, Derya Büro-Noki, Yörükoğlu Süt, Atermit şirketlerinde çalıştım. En son olarak Topaç Metal ve Veratek firmalarında danışmanlık yaptım. “Kahve Tadında Sohbetler : Patronlar” kitabını yazdım.

Yorum bırakın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: