MOBİL TAVUK ÇEVİRME HER ZAMAN İŞ YAPAR #72

Türk insanı tavuk çevirmeyi her zaman sevmiştir. Aslında bizde tavuk çoğu zaman sade şekilde çevrilir, yani sosa bulanmaz ve gerçekçi olmak gerekirse saman gibi lezzetsizdir. Bu yüzden iyi bir çevirme ile fark yaratabilirsiniz.

Mobil tavuk çevirmeci zinciri gözüme hiç çarpmadı. Böyle bir iş fikri iyi bir iş modeline çevrilirse gerçekten hızla büyüyebilir ve hayata geçirebilir. Tavuklar marka bir üreticiden alınmalı ve sıradan lezzetin üzerinde olmalı. Tavuğa en iyi giden ise kesinlikle patatestir. Tavukların altında pişen tavuk suyu ile zenginleşen kalın dilim patatesler fark yaratır. İlk yapılacak 1-2 kamyondan sonra size bir çok kişi gelip bayilik isteyecektir. İşe başlarken ciddi olduğunuzu göstermek için bayileşmenize yardımcı olacak şekilde her şeyi hazırlayın. Misyon-Vizyonunuz, iyi bir isim, logo, uyumlu renkler, ambalaj, standart araç-gereç, tek tip kamyon, operasyon kitabı, internet sitesi, eğitim verebileceğiniz bir genel müdürlük, küçük bir depo.

Tavukların %10 kadarının organik ve ona göre ayrı şekilde fiyatlandırmanız dikkat çeker. Her kamyonun yanında yeterli sayıda servis motosikleti ile hizmetinizi uzak noktalara da ulaştırabilirsiniz. Unutmayın bu tür işlerin ana fikri, bir zaman sonra sizin için çalışacak bayiler ile size değil sisteme bağlı bir iş yaratmaktır. Size çalışacağınız bir iş değil, size ait, başkalarının sizin için çalışacağı bir iş lazım hedefiniz bu olmalı. Her şey sistemdir, gerisi teferruat.

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

WordPress.com'da bir web sitesi veya blog oluşturun Tema: Viva Themes tarafından Soho.
%d blogcu bunu beğendi: