CÜZDANLI TERLİK HAYATI KOLAYLAŞTIRACAK #71

Yaz aylarında o çok sıcak günlerde gezerken üzerimizde çanta taşımak azap verir. Cep telefonu elde olur da cüzdan, anahtar gibi olmazsa olmazlar için çoğumuz çanta taşırız. Sıcak günlerde elimize, üzerimize yapışırlar, bize çok zor gelir onları taşımak.

mini fanny pack shoes ile ilgili görsel sonucu

Eminim çoğumuz cüzdan şeklinde terlik olsa da alsak diye düşünmüşüzdür. Bugüne kadar eminim terlik üreticileri de düşünmüştür fakat yapmadılar. Bugün ise bu inovatif ürün yapıldı.

mini fanny pack shoes ile ilgili görsel sonucu

Kim yapacak? Tabi ki pazar lideri NIKE. Pazar liderleri alınabilecek riskleri alırlar çünkü başarısız olurlarsa maddi zarar onlar için çok önemli değildir, diğer ürünlerinden gelen yüksek karlar ile zararı eritirler.

Ä°lgili resim

İnovatif ürünler illaki büyük keşifler olmak zorunda değildir. İşte cüzdanlı terlik gibi kullanıcı dostu ürünler de birer inovatif üründür.

mini fanny pack shoes ile ilgili görsel sonucu

Bu tür ürün fikirleri para kazandırır ve yapmak gereken basit olarak tüketici taleplerini öğrenmek ve onlara istediklerini vermektir.

 

Yazar: kenan başarık

1967 İstanbul doğumluyum. Eğitimimi sırası ile Fatih İlkokulu, Gelenbevi Ortaokulu, Pertevniyal lisesi, Istanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi, American University of London MBA okullarında aldım. İş hayatımda ise Gıda, Kozmetik, Kırtasiye, İnşaat sektörlerinde 28 yıl boyunca satışın her kademesinde çalıştım. Satış sistemleri, rut oluşturma, satış elemanı yetiştirme konularında uzman​ım. McDonald’s Londra, İstanbul Yapaş-Pınar Süt, Eczacıbaşı Girişim Pazarlama, Kureks, Kopaş Kozmetik, Derya Büro-Noki, Yörükoğlu Süt, Atermit şirketlerinde çalıştım. En son olarak Topaç Metal ve Veratek firmalarında danışmanlık yaptım. Evliyim ve emekliyim. “Kahve Tadında Sohbetler : Patronlar” kitabını yazdım.

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s