PEDALSIZ AKTİVİTE BİSİKLETİ ÇOK İYİ FİKİR #67

Belli bir yaşta olanlar veya engelliler veya spor yapmak isteyip bisiklet sürerken korkup ayaklarının yere değmesini isteyenler için pedalsız bisiklet olsa ne güzel olurdu diyenler. Bu bisiklet var ve bu bisiklet küçük bir pazarda kar etmek isteyen girişimciler için güzel bir iş fikri olabilir.

Karlı bir iş kurmak için her zaman farklı bir ürün bulmanız gerekmez. Fakat bulduğunuzda da fena olmaz yani. Bu bisiklet pedalsız ve özellikle engelliler için hayatlarını kolaylaştıracak bir ürün. Aynı şekilde orta yaş üzeri insanların, bir yerden bir yere hızlıca yürümek isteyenlerin, sağlıklı yaşamak vazgeçilmez yaşam tarzı olanların beğeneceği bir yenilikçi ürün. Bu firmanın bu yenilikçi ürününü beğendiyseniz ve bu iş fikrini sağlam bir iş modeline dönüştürebileceğinize eminseniz buna benzer başka firmalarda üretim yapıyor. Tüketicinin hayatını kolaylaştıracak ürünlerin üzerine inşa edeceğiniz işlerin başarı şansları yüksektir.

Reklam
tarihinde yayınlandı
Genel kategorisinde

Yazar: kenan başarık

1967 İstanbul doğumluyum. Eğitimimi sırası ile Fatih İlkokulu, Gelenbevi Ortaokulu, Pertevniyal lisesi, Istanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi, American University of London MBA okullarında aldım. İş hayatımda ise Gıda, Kozmetik, Kırtasiye, İnşaat sektörlerinde 28 yıl boyunca satışın her kademesinde çalıştım. Satış sistemleri, rut oluşturma, satış elemanı yetiştirme konularında uzman​ım. McDonald’s Londra, İstanbul Yapaş-Pınar Süt, Eczacıbaşı Girişim Pazarlama, Kureks, Kopaş Kozmetik, Derya Büro-Noki, Yörükoğlu Süt, Atermit şirketlerinde çalıştım. En son olarak Topaç Metal ve Veratek firmalarında danışmanlık yaptım. “Kahve Tadında Sohbetler : Patronlar” kitabını yazdım.

Yorum bırakın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: