BOZA/LEBLEBİ HİÇ BU KADAR ÇEKİCİ OLMAMIŞTI #65

Başarılı yenilikçi ürünler, iki ürünü birleştiren ürünlerdir. Sevilen ürünleri, tüketicinin ilgisini çekecek, ona fayda sağlayacak şekilde birleştirdiğinizde ortaya başarılı olma ihtimali yüksek bir ürün çıkar.

Boza ile leblebi sevilen iki ayrı ürün olduğu kadar birlikte çok sevilen bir kombini oluştururlar. Fotoğrafta ki ürünleri gördüğümde aklıma boza/leblebi geldi. Öncelikle başarı ihtimali olan bir iş fikri elimizde var. Bu ürün yurt içinde olduğu kadar yurt dışı pazarlara da uygun.

Dinamik, yenilikçi reklam ajansının elinden gelmeyecek şey yoktur Harika bir logo, ambalaj, stant çalışması ile markanız da hazır olur. Pazar ürünü zaten tanıyor, eğlenceli bir ambalajı elinde taşımaktan zevk alacak kitlenin dikkatini çektiğinizde önünüz açılır. Üretim yapmadan önce ürününüzü yurt içinde fason üretecek üretici bulacaksınız. Ürün tutunca üretim tesisi kurmak için gerekli finansal kaynağı bulursunuz. İyi bir sistem ve iyi yetişmiş satış ekibi ile sıkı çalışarak, sağlam bir pazarlama desteği ile hızlı bir şekilde pazara girin ve pes etmeden yapılması gerekenleri yaparak yol alın.

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

WordPress.com'da bir web sitesi veya blog oluşturun Tema: Viva Themes tarafından Soho.
%d blogcu bunu beğendi: