BOZA/LEBLEBİ HİÇ BU KADAR ÇEKİCİ OLMAMIŞTI #65

Başarılı yenilikçi ürünler, iki ürünü birleştiren ürünlerdir. Sevilen ürünleri, tüketicinin ilgisini çekecek, ona fayda sağlayacak şekilde birleştirdiğinizde ortaya başarılı olma ihtimali yüksek bir ürün çıkar.

Boza ile leblebi sevilen iki ayrı ürün olduğu kadar birlikte çok sevilen bir kombini oluştururlar. Fotoğrafta ki ürünleri gördüğümde aklıma boza/leblebi geldi. Öncelikle başarı ihtimali olan bir iş fikri elimizde var. Bu ürün yurt içinde olduğu kadar yurt dışı pazarlara da uygun.

Dinamik, yenilikçi reklam ajansının elinden gelmeyecek şey yoktur Harika bir logo, ambalaj, stant çalışması ile markanız da hazır olur. Pazar ürünü zaten tanıyor, eğlenceli bir ambalajı elinde taşımaktan zevk alacak kitlenin dikkatini çektiğinizde önünüz açılır. Üretim yapmadan önce ürününüzü yurt içinde fason üretecek üretici bulacaksınız. Ürün tutunca üretim tesisi kurmak için gerekli finansal kaynağı bulursunuz. İyi bir sistem ve iyi yetişmiş satış ekibi ile sıkı çalışarak, sağlam bir pazarlama desteği ile hızlı bir şekilde pazara girin ve pes etmeden yapılması gerekenleri yaparak yol alın.

Reklam
tarihinde yayınlandı
Genel kategorisinde

Yazar: kenan başarık

1967 İstanbul doğumluyum. Eğitimimi sırası ile Fatih İlkokulu, Gelenbevi Ortaokulu, Pertevniyal lisesi, Istanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi, American University of London MBA okullarında aldım. İş hayatımda ise Gıda, Kozmetik, Kırtasiye, İnşaat sektörlerinde 28 yıl boyunca satışın her kademesinde çalıştım. Satış sistemleri, rut oluşturma, satış elemanı yetiştirme konularında uzman​ım. McDonald’s Londra, İstanbul Yapaş-Pınar Süt, Eczacıbaşı Girişim Pazarlama, Kureks, Kopaş Kozmetik, Derya Büro-Noki, Yörükoğlu Süt, Atermit şirketlerinde çalıştım. En son olarak Topaç Metal ve Veratek firmalarında danışmanlık yaptım. “Kahve Tadında Sohbetler : Patronlar” kitabını yazdım.

Yorum bırakın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: