GÜNEŞ YAĞI ISLAK MENDİLİ #64

1994 yılında Eczacıbaşı Girişim’de Satış Müfettişi iken onlara önerdiğim, sonra Ataman Eczadan Ataman Özbay’a da önerdiğim ( Ataman Bey tanıdığım en yenilikçi girişimcilerden biri idi. Daha sonra sahibi olduğu Uni’yi Eczacıbaşı’na sattı) bugün sizlerle paylaşacağım “Güneş Yağı Islak Mendili” ile ilgilenmediler. Fikrim yapılabilir ve kullanıcıya yarar sağlayıcı bir ürün idi. Yıllar sonra bugün yurt dışın da araştırdığımda fikrimin yapıldığını görüyorum. Bildiğim kadar yine de Türkiye’de bu ürünler bulunmuyor.

 

Özellikle bebekli ailelerin, kadınların, hassas ciltli erkeklerin sıcak yaz günlerinde kullanmak isteyecekleri bu ürün, ıslak mendil ile güneş yağını tek üründe birleştiriyor.

Çoğu başarılı girişimci iki ürünü birleştirip yeni bir ürün yaratarak başarılı oluyor. Her zaman kimsenin düşünmediği yeni bir ürün yapmanız gerekmez. Yenilikçi bir ürün geliştirmeniz size daha garanti başarı getirir. Islak mendil konsepti daha bir çok ürün ile birleştirilebilir. Örneğin sinek kovucu, vücut losyonu, nemlendirici. Yurt dışından ithal edip, tutarsa yurt içi üretime başlayabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

WordPress.com'da bir web sitesi veya blog oluşturun Tema: Viva Themes tarafından Soho.
%d blogcu bunu beğendi: