SIRT ÇANTASINDA EKRAN İLE DIŞ MEKAN REKLAMCILIK #63

Reklamcılık gittikçe dış mekanlara kayıyor. Artık TV, radyo, basılı yayınlarda ki reklamlar etkisini kaybediyor. Zaman gerilla reklamcılığın.

backpack walking advertising video tv,portable walking video vest supplier

İlk yapmanız gereken reklam verenlere gösterebileceğiniz bir prototip cihaz. Yurt dışından http://www.felehoo.com gibi firmalardan kaliteli, 400 USD civarı hazır sistem alabilirsiniz.

Ä°lgili resim

Yine Çin’den  http://www.skyvisioncn.com gibi firmalardan 150 USD gibi uygun fiyatlara getirebilirsiniz.

15.6-inch backpack AD player with battery, high resolution

İş modeliniz reklam verenleri ikna etmeye dayanıyor. Başta bu ekipman ile sokaklarda, otobüslerde, metroda dolaşacak kişileri işe almanız.

backpack lcd screen advertising player,backpack mobile screen supplier

İlk müşterinizi bulana kadar bu kişileri kendi reklamınız ile dolaştırın. Kısa bir zamanda ilk müşterinizi bulacaksınızdır. Sonrası hızlı bir şekilde gelişir. Piyasada ilk olmak sizin silahınız olur.

15.6-inch backpack AD player with battery, high resolution

Farklı, ilginç reklam fikirleri üzerine kuracağınız iş modelleri ile başarılı olmamanız için sebep yok. İnanmak ve başlamak başarının ilk basamaklarıdır.

 

Yazar: kenan başarık

1967 İstanbul doğumluyum. Eğitimimi sırası ile Fatih İlkokulu, Gelenbevi Ortaokulu, Pertevniyal lisesi, Istanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi, American University of London MBA okullarında aldım. İş hayatımda ise Gıda, Kozmetik, Kırtasiye, İnşaat sektörlerinde 28 yıl boyunca satışın her kademesinde çalıştım. Satış sistemleri, rut oluşturma, satış elemanı yetiştirme konularında uzman​ım. McDonald’s Londra, İstanbul Yapaş-Pınar Süt, Eczacıbaşı Girişim Pazarlama, Kureks, Kopaş Kozmetik, Derya Büro-Noki, Yörükoğlu Süt, Atermit şirketlerinde çalıştım. En son olarak Topaç Metal ve Veratek firmalarında danışmanlık yaptım. Evliyim ve emekliyim. “Kahve Tadında Sohbetler : Patronlar” kitabını yazdım.

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s