WAFFLE KORNET İÇİNDE KAHVE KEYFİ PARA KAZANDIRACAK #60

En başarılı olmuş, iz bırakmış ürünler iki veya daha fazla ürünün birleşiminden meydana getirilmiştir. Waffle ve kahve çok sevilen iki üründür. Peki bu iki ürünü ayrı ayrı yemek ve içmek yerine bunları tek üründe birleştirsek ve fark yaratsak olur mu?

Olur ve aslında bu moda yurt dışında giderek popüler oluyor. Örneğin https://alfred.la sitesine göz gezdirip bir örneğini görebilirsiniz. Sadece ilginç ürün başarıyı garantilemez. Ürününüz müşterilerinize bir veya daha fazla sayıda fayda sağlaması gerekir. Onları diğer insanlardan farklı hissettirmeli, onları mutlu etmeli, yüzlerinde bir tebessüm oluşturmalı. Olayı bir oyuna çevirmeli. Yolda elinde kahvemizi içerek dolaşan ve kahveleri azaldıkça waffle larını ısırarak gezintilerini sürdüren mutlu insanları gözünüzde canlandırın.

Masalarında oturur ve diğer ürünleriniz olan, örneğin waffle veya dondurmalarını yiyen mutlu müşterilerinizi aklınıza getirin. Şube sayınızı hızla artırabileceğiniz bu iş fikrini doğru bir iş modeli ile size başarı getirecek bir hale getirebilirsiniz. Ben gözümde başarıyı rahatlıkla canlandırabiliyorum.

Reklam
tarihinde yayınlandı
Genel kategorisinde

Yazar: kenan başarık

1967 İstanbul doğumluyum. Eğitimimi sırası ile Fatih İlkokulu, Gelenbevi Ortaokulu, Pertevniyal lisesi, Istanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi, American University of London MBA okullarında aldım. İş hayatımda ise Gıda, Kozmetik, Kırtasiye, İnşaat sektörlerinde 28 yıl boyunca satışın her kademesinde çalıştım. Satış sistemleri, rut oluşturma, satış elemanı yetiştirme konularında uzman​ım. McDonald’s Londra, İstanbul Yapaş-Pınar Süt, Eczacıbaşı Girişim Pazarlama, Kureks, Kopaş Kozmetik, Derya Büro-Noki, Yörükoğlu Süt, Atermit şirketlerinde çalıştım. En son olarak Topaç Metal ve Veratek firmalarında danışmanlık yaptım. “Kahve Tadında Sohbetler : Patronlar” kitabını yazdım.

Yorum bırakın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: