WAFFLE KORNET İÇİNDE KAHVE KEYFİ PARA KAZANDIRACAK #60

En başarılı olmuş, iz bırakmış ürünler iki veya daha fazla ürünün birleşiminden meydana getirilmiştir. Waffle ve kahve çok sevilen iki üründür. Peki bu iki ürünü ayrı ayrı yemek ve içmek yerine bunları tek üründe birleştirsek ve fark yaratsak olur mu?

Olur ve aslında bu moda yurt dışında giderek popüler oluyor. Örneğin https://alfred.la sitesine göz gezdirip bir örneğini görebilirsiniz. Sadece ilginç ürün başarıyı garantilemez. Ürününüz müşterilerinize bir veya daha fazla sayıda fayda sağlaması gerekir. Onları diğer insanlardan farklı hissettirmeli, onları mutlu etmeli, yüzlerinde bir tebessüm oluşturmalı. Olayı bir oyuna çevirmeli. Yolda elinde kahvemizi içerek dolaşan ve kahveleri azaldıkça waffle larını ısırarak gezintilerini sürdüren mutlu insanları gözünüzde canlandırın.

Masalarında oturur ve diğer ürünleriniz olan, örneğin waffle veya dondurmalarını yiyen mutlu müşterilerinizi aklınıza getirin. Şube sayınızı hızla artırabileceğiniz bu iş fikrini doğru bir iş modeli ile size başarı getirecek bir hale getirebilirsiniz. Ben gözümde başarıyı rahatlıkla canlandırabiliyorum.

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

WordPress.com'da bir web sitesi veya blog oluşturun Tema: Viva Themes tarafından Soho.
%d blogcu bunu beğendi: