MOBİL YATAK TEMİZLEME İŞİ #57

Hayatımızın 1/3’ünü uyuyarak yani yatağımızın üstünde geçiriyoruz. Hepimizin büyük bir kısmı alerjik sorunlar yaşıyoruz ve bunun ana sebeplerinden biri yatağımızın temiz olmaması. İyi temizlenmiş bir yatak, uyku sorunlarının giderilmesinde son derece önemlidir. Yatağımızın içine emilen kir, deri ve toz parçacıkları cildimizi, gözlerimizi ve burnumuzu tahriş edebilir.

Dahası, kokular gerçek bir kabusa dönüşebilir. Yatağımızın temizlenmesi iyi bir gece uykusunu bozabilecek alerjen, koku ve kokuların birikmesini azaltır. Uyurken nefes aldığınız havayı iyileştirmenin en hızlı ve en kolay yolu, yatağımızın düzenli olarak temizlenmesini ve sterilize edilmesidir. https://cleansleep.com adresine baktığınızda bu şirketin yaratıcı bir şekilde yatakları farklı bir şekilde temizlediğinizi göreceksiniz.

Bu şirket yatakları 5 aşamada bir tırın içinde çok kısa zamanda temizliyor. Uyguladıkları 5 aşama Ultraviyole Işınları, Kuru Buhar, Vakum, Ozonlama, Kızılötesi kullanılarak yapılıyor. Bu firma ile görüşüp Türkiye için bayilik alabilirsiniz. Yada kendiniz bu sistemi kurarsınız. Anahtar teslim tırları hazırlayıp alt bayilerinizi oluşturup onları iyi bir sistem ile yönetebilirsiniz.

Müşterilerinizi oluşturacağınız web sitesi üzerinden bulacaksınız. Tabi ticari müşterilerde önemli. Oteller ile görüşüp yatakları temizleyip, yatakların üzerine hazırlayacağınız görsel etiket ile yatacakları yatağın tarafınızdan 5 aşamada temizlendiğini, huzur içinde uyuyabileceklerini söylersiniz.

İnsanlar özellikle kendilerinin ve çocuklarının sağlığı söz konusu olduğunda sizi dinleyecekler, sözlerinizi dikkate alacaklardır. Bu iş fikri iyi uygulandığında, marka haline geldiğinde size kazandıracaktır. Bu iş fikri yatakları temizlemek değil, bayilik sistemi oluşturmaktır.

Reklam
tarihinde yayınlandı
Genel kategorisinde

Yazar: kenan başarık

1967 İstanbul doğumluyum. Eğitimimi sırası ile Fatih İlkokulu, Gelenbevi Ortaokulu, Pertevniyal lisesi, Istanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi, American University of London MBA okullarında aldım. İş hayatımda ise Gıda, Kozmetik, Kırtasiye, İnşaat sektörlerinde 28 yıl boyunca satışın her kademesinde çalıştım. Satış sistemleri, rut oluşturma, satış elemanı yetiştirme konularında uzman​ım. McDonald’s Londra, İstanbul Yapaş-Pınar Süt, Eczacıbaşı Girişim Pazarlama, Kureks, Kopaş Kozmetik, Derya Büro-Noki, Yörükoğlu Süt, Atermit şirketlerinde çalıştım. En son olarak Topaç Metal ve Veratek firmalarında danışmanlık yaptım. “Kahve Tadında Sohbetler : Patronlar” kitabını yazdım.

Yorum bırakın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: