SIVI GRANİT FİKRİ SİZİ BEKLİYOR #54

Mermer pahalıdır, fakat gerçekten mekanları güzel ve kaliteli gösterir. Son kullanıcılar, müteahhitler için mermer benzeri, sıvı, uygun fiyatlı, kolayca sürülecek mermer benzeri bir inşaat malzemesi satar mı? Satar.

Peki bu fikri üretmiş olan bir firma var mı? O da var. Sıvı granitin kullanım alanları epeyi çeşitli. Restore ve koruma sağlıyor. Nemi bloke ediyor. Eski yüzeyleri yeniliyor yapıyor aynı yeni gibi. Su geçirmiyor, elastik. Zemin ve duvarlarda ki çatlakları kapatıyor.

Dayanıklı, otoparklarda kullanılabilir. Bu firmanın sitesinde ki ürünler çeşitli, Türkiye bayiliği için görüşebilirsiniz. Kim bilir belki de aradığınız iş budur Bayiliği alabilirseniz gerisi kolay. Gerekli olan satış, dağıtım ağı kurmak. Pazar geniş. Satıcı bayiler, Uygulayıcı bayiler ,Perakende satış noktaları İnternet sitesi de iyi satış getirir. Fuarlara katılıp, biraz pazarlama desteği ile önünüz açık. İleride üretim gelir belki, kim bilebilir ki?

Reklam
tarihinde yayınlandı
Genel kategorisinde

Yazar: kenan başarık

1967 İstanbul doğumluyum. Eğitimimi sırası ile Fatih İlkokulu, Gelenbevi Ortaokulu, Pertevniyal lisesi, Istanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi, American University of London MBA okullarında aldım. İş hayatımda ise Gıda, Kozmetik, Kırtasiye, İnşaat sektörlerinde 28 yıl boyunca satışın her kademesinde çalıştım. Satış sistemleri, rut oluşturma, satış elemanı yetiştirme konularında uzman​ım. McDonald’s Londra, İstanbul Yapaş-Pınar Süt, Eczacıbaşı Girişim Pazarlama, Kureks, Kopaş Kozmetik, Derya Büro-Noki, Yörükoğlu Süt, Atermit şirketlerinde çalıştım. En son olarak Topaç Metal ve Veratek firmalarında danışmanlık yaptım. “Kahve Tadında Sohbetler : Patronlar” kitabını yazdım.

Yorum bırakın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: