YURT DIŞINDA TIP VE ALTERNATİF TIP TEDAVİ TURLARI #50

Sağlığımız iyi iken bize saçma gelen alternatif tedavi yöntemleri sağlığımızı kaybettiğimiz zaman gözümüze kurtarıcı olarak gelir. Hemen internette araştırmaya başlarız, çevremize sorarız. Evet bu tedavi yöntemleri ile iyileşen bir çok insan olduğunu öğreniriz.

Bu bize umut verir, bu yolun bir umut kapısı olduğunu düşünürüz. Tıp alanında özellikle Macaristan, Singapur, Malezya, Rusya, Küba, Tayland, Porto Riko gibi ülkelerde çok ileri tıp eğitim almış doktorların elinde çok ileri düzeye gelmiştir. Bu ülkelerde tedavi çok uygun bir bedel ile alınabilir. Alternatif tıp alanında da Rusya, Küba, Çin gibi ülkeler ileridedir. Bir çoğumuz söz konusu sağlığımız olunca farklı tedavileri yurt dışında görmek isteriz ama araştırmak, karar vermek, işlemler gözümüzde büyür. Alternatif tedavi turları düzenleyen bir acente olsa işlerimiz kolaylaşır, karar vermemiz kolaylaşırdı.

Ayrıca alternatif tıp yanında bildiğimiz tedavi yöntemlerini kullanan hastanelerin Türkiye pazarlama hakkını alıp insanlara sağlıklarını kazanmaları için yardımcı olabilirsiniz. Hastalar bağlantıların yapılmasını, uçak biletlerinin ayarlanması, havaalanında karşılanmak, hastaneye götürülmek, tercümanlık hizmeti, yatışlarının sağlanması, refakatçısının kalacağı otelin ayarlanması, tedavi sonunda havaalanına götürülme karşılığı bedel ödemeye hazırdırlar.

Gelir düzeyi arttıkça sağlığına önem veren, daha iyi hissetmek isteyen insanlarımız gittikçe artmaktadır. Bu iş kolu hızla büyümektedir, yerinizi alabilirsiniz. Önce internette araştırıp, sonra o ülkelerdeki hastanelerle iletişime geçip Türkiye pazarlamalarını alabilirsiniz. Düşünmeye değer. Türkiye’de böyle bir şirket kurmak için izin zor alınır diyenlere tavsiyem #32. iş fikrimi incelemeniz. Estonya’da şirket kurabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

WordPress.com'da bir web sitesi veya blog oluşturun Tema: Viva Themes tarafından Soho.
%d blogcu bunu beğendi: