SU VE ENERJİ TASARRUFU SAĞLAYAN DUŞ SİSTEMLERİ İYİ SATAR #46

Banyoda yıkanırken sıcak suyu açar ve sıcak su gelmesi için dakikalarca bekler ve sonra küvete gireriz. Peki bu arada boşa giden su ve tabi sıcak su, bu suyu ısıtmak için harcanan paradan tasarruf etmek kulağa nasıl geliyor. Bu iş fikri iyi oluşturulmuş bir iş planı ile para kazandırıcı bir işe dönüştürülebilir.

Sistem basit ve çok etkili. Yıkanmadan önce su ısınana kadar boşa akan suyu depoluyor ve dakikada 7 lt den az tüketim ile sınırlayıp yüksek akış sağlıyor. Tek bir cihaz her gün 1-2 kez yıkanan kalabalık ailelerde yılda tonlarca su tasarrufu sağlıyor.

Bu sistem size doğrudan kombinizden gelen sıcak suda %80 tasarruf sağlıyor. Hesaplamalara göre 6 ay gibi kısa bir zamanda parasını çıkarıyor. Tabi montajı çok kolay ve kullanıcı sistemi satın alıp evde basitçe kendi kurabiliyor. Türkiye bayiliğini alıp internet üzerinden satışa başlayabilirsiniz. Satış ekibi kurup toptancılara ve nalburlara satabilirsiniz. Oteller, spor salonları kendilerine sağladığı avantajı duyduktan sonra sizden yüklü miktarlarda satın almak isteyeceklerdir.

Ürünü sattıran hikayesidir. İyi bir hikayeniz varsa – bu üründe bu su ve enerji tasarrufu – iyi bir iş planı ile başarı kaçınılmazdır. Bu tür tüketiciye fayda sağlayan ürünler yurt dışında fazlası ile var ve sizi bekliyor.

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

WordPress.com'da bir web sitesi veya blog oluşturun Tema: Viva Themes tarafından Soho.
%d blogcu bunu beğendi: